Pendrive SanDisk iXpand Go 64 GB (SDIX60N-064G-GN6NN)
Wideo 16Zdjęcia 7 |
SanDisk iXpand Go 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk iXpand Go 64 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk 64GB iXpand Flash Drive Go with Lightning and USB 30 connectors fo | 132 zł |
SanDisk 64GB iXpand Go for iPhone RF-PD-SND-0073 | 150 zł |
SanDisk iXpand Flash Drive Go - 64GB - SDIX60N-064G-GN6NN SDIX60N-064G-GN6 | 206 zł |
Dysk Sandisk Usb Ixpand Flash Drive Go 64Gb | 150 zł |
SANDISK iXpand FLASH DRIVE GO 64GB | 168 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk iXpand Go
Ceny na SanDisk iXpand Go |
---|---|---|---|---|
SanDisk iXpand Go 64 GB | od 132 zł | 10 oferty | ||
SanDisk iXpand Go 128 GB | od 309 zł | 1 oferta | ||
SanDisk iXpand Go 256 GB | od 264 zł | 17 oferty |
Polecamy