Karma dla kotów Royal Canin British Shorthair Adult 4 kg (25570400R0)
Wideo 1Zdjęcia 21 |
Zamknij
Menu
Royal Canin British Shorthair Adult 4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin British Shorthair Adult 4 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kotów ROYAL CANIN British Shorthair 4kg (3182550756440)Sucha karma dla dorosłych kotów brytyjskich krótkowłosych od 12 miesiąca życia. Zapewnia niezbędne odżywianie dla stawów, koś... więcejci i układu sercowego. Pomaga utrzymać masę mięśniową kota. Zapobiega chorobom układu moczowego i kamieniom nerkowym. Wspiera zdrową skórę i typową, gęstą sierść. Duży krokiet karmy jest zakrzywiony i dostosowany do szerokich szczęk, co ułatwia chwytanie i zachęca do żucia. Pomaga to w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Rozetka.plZłóż skargę | 165 zł |
Karma Royal Canin FBN British Shorthair (4 kg )Specyfikacja Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Zawiera witaminy Biotyna Zawie... więcejra witaminy Witamina C Zawiera witaminy Witamina B3 Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Kwas foliowy Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Waga produktu 4 kg Wiek zwierzęcia Dorosły Zawiera przeciwutleniac ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 252 zł |
Royal Canin British Shorthair karma sucha dla kotów dorosłych rasy brytyjsSucha karma dla dorosłych kotów rasy British Shorthair. Karma została opracowana specjalnie dla kotów dorosłych powyżej 1 r... więcejoku życia, rasy brytyjski krótkowłosy. Ze względu na mocną budowę ciała kotów brytyjskich, poziom białka w karmie został ustalony tak, aby zapewnić utrzymanie masy mięśniowej. Receptura została także wzbogacona o L-karnitynę, która umożliwia lepsze wykorzystanie rezerw tłuszczowych. Dodatek kwasów tłuszczowych omega 3 (EPA-DHA) sprzyja ochronie kości i struktur stawowych, pozwalając na zachowanie normalnego poziomu aktywności, bez odczuwania dyskomfortu. Ponadto specjalna kompozycja soli mineralnych wspomaga prawidłową pracę serca. Dzięki dodatkowi tauryny (aminokwas), kwasów tłuszczowych EPA i DHA oraz specjalnej kompozycji soli mineralnych, karma ROYAL CANIN® British Shorthair Adult wspomaga prawidłową pracę mięśnia sercowego. Unikalny kształt krokieta dostosowany jest do wielkości szczęk kotów brytyjskich krótkowłosych. Wielkość i wygięty kształt krokieta ułatwia chwytanie i zachęca do rozgryzania karmy, co sprzyja higienie jamy ustnej. Mając na uwadze preferencje żywieniowe kotów, karma ROYAL CANIN® British Shorthair Adult jest dostępna także w formie kawałków w smakowitym sosie. W przypadku żywienia karmą mokrą i suchą należy zapoznać się z tabelą dawkowania, aby dobrać odpowiednią porcję poszczególnych karm. Miskakarmy.plZłóż skargę | 246 zł |
Royal Canin British Shorthair Adult - 4 kgKot brytyjski krótkowłosy – kot domowy inny niż wszystkie. Ten potężny łowca o szlachetnych rysach urzeka spokojnym usposobie... więcejniem i niekończącymi się pokładami cierpliwości. Oprócz krępej budowy ciała jego znakiem rozpoznawczym jest gęsta sierść i muskularna postura. Royal Canin British Shorthair Adult to karma sucha dopasowana specjalnie do potrzeb przedstawicieli tej rasy. Dzięki optymalnie zbilansowanej zawartości białka i wysokiej zawartości L-karnityny karma wspomaga idealne umięśnienie Twojego kota brytyjskiego krótkowłosego. Jednocześnie ważne składniki, takie jak glukozamina i chondroityna, przyczyniają się do zachowania przez zwierzę zdrowych i silnych kości i stawów – stosownie do masywnej budowy ciała. Kot brytyjski krótkowłosy wykazuje tendencje do zachorowania na dziedzicznie uwarunkowaną chorobę serca – kardiomiopatię przerostową, dlatego karma Royal Canin British Shorthair Adult dostarcza Twojemu kotu zbilansowaną ilość tauryny, przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 149 zł |
ROYAL CANIN British Shorthair Adult 4 kgDlaczego krótkowłose koty brytyjskie powinny jeść specjalną karmę? Koty brytyjskie krótkowłose (British shorthair) mają si... więcejlne i muskularne ciało. Aby utrzymać ich siłę i kondycję, potrzebują odpowiednich substancji odżywczych. ROYAL CANIN British Shorthair Adult jest specjalnie dostosowana do potrzeb żywieniowych kotów brytyjskich krótkowłosych. Ze względu na mocną budowę kotów brytyjskich krótkowłosych, zawartość białka w karmie ROYAL CANIN British Shorthair Adult została tak dostosowana, aby pomagała utrzymać masę mięśniową kotów brytyjskich krótkowłosych. Karma jest również wzbogacona o L-karnitynę – składnik odżywczy wspomagający metabolizm tłuszczów. Zawarte w karmie kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA i DHA) zapewniają zdrowe kości i stawy – dzięki temu kot brytyjski krótkowłosy może utrzymać prawidłową aktywność. Dzięki zawartości tauryny (aminokwasów) oraz kwasów tłuszczowych EPA i DHA ROYAL CANIN British Shorthair Adult przyczynia się do utrzymania właściwej pracy serca kota brytyjskiego krótkowłosego. Specjalnie opracowana, zbilansowana zawartość minerałów wspomaga funkcje dróg moczowych kota brytyjskiego krótkowłosego. Specjalnie opracowane krokiety ROYAL CANIN British Shorthair Adult są dostosowane do szerokich pyszczków kotów brytyjskich krótkowłosych. Duże krokiety w kształcie łuku ułatwiają przyjmowanie pokarmu i zachęcają do intensywnego żucia, co wspomaga higienę zębów i jamy ustnej. Dla większego urozmaicenia: Inne warianty produktu Aby zaspokoić indywidualne upodobania kotów brytyjskich krótkowłosych, ROYAL CANIN British Shorthair Adult jest również dostępna w postaci karmy mokrej w sosie. Jeśli wprowadzasz żywienie mieszane, musisz przestrzegać naszych zaleceń żywieniowych, aby Twój krótkowłosy kot brytyjski otrzymywał właściwą ilość karmy mokrej i suchej. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty ROYAL CANIN przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i spełnić indywidualne potrzeby żywieniowe kota, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma ROYAL CANIN British Shorthair Adult zapewni Twojemu kotu wartościową i zbilansowaną dietę. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 142 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Royal Canin Breed Nutrition (dla kotów czystorasowych)Porównaj w tabeli →
od 140 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 295 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: sfinks, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 91 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 29 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 84 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: bengalska, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: białka, pszenica, tłuszcze, gluten, kukurydza, ryż, olej, super premium
od 281 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 155 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 58 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., poroda: perska, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 84 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 26 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: ragdoll, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: białko drobiowe, zboża, tłuszcze, witaminy, minerały, super premium
od 153 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 98 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, super premium
od 277 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, super premium
od 98 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., poroda: Maine Coon, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, białka, super premium
od 30 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: perska, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., poroda: Maine Coon, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, białka, super premium
od 295 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 283 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości karmy dla kotów Royal Canin British Shorthair 34 4 kg:
- Nadaje się również dla kotów Scottish Fold, Scottish Straight
Modyfikacje Royal Canin British Shorthair Adult
Ceny na Royal Canin British Shorthair Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin British Shorthair Adult 400 g | od 20 zł | 6 oferty | ||
Royal Canin British Shorthair Adult 2 kg | od 80 zł | 16 oferty | ||
Royal Canin British Shorthair Adult 4 kg | od 140 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin British Shorthair Adult 10 kg | od 283 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 135 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 162 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 126 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, kukurydza, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 180 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dorsz, orkisz, owies, pomarańcza, suszone warzywa i owoce, witaminy, super premium
od 142 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 176 zł
sucha karma, 4.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: indyk, kurczak, warzywa, kaczka, jajko, super premium
od 185 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: syjamska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 160 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: mięso drobiowe, zboża, ryż, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 158 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: zboża, białka, drób, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 162 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 148 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium