Smartfon Poco F4 128 GB / 6 GB
Wideo 44Zdjęcia 17 |
Pewny siebie smartfon średniej klasy z wysokiej jakości ekranem AMOLED i wydajnym elektronicznym „nadzieniem”. To nie żart, praca modelu została dostosowana pod kierownictwem topowego mobilnego procesora Snapdragon 870, który w pełni depcze po piętach flagowym chipsetom. W podstawowej konfiguracji smartfon jest wyposażony w 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. W konstrukcji urządzenia nie ma gniazda na rozszerzenie pamięci.
Ekran Poco F4 128GB/6GB ma przekątną 6,67 cala i wyświetla obraz w rozdzielczości 2400x1080 pikseli. Częstotliwość odświeżania wynosi do 120 Hz. Powierzchnia wyświetlacza pokryta jest szkłem ochronnym Gorilla Glass v5. W otworze wyspy pośrodku górnego segmentu ekranu znajduje się obiektyw aparatu do selfie o rozdzielczości 20 MP. Główny moduł fotograficzny modelu jest potrójny - składa się ze stabilizowanej matrycy 64 MP, ultraszerokokątnej 8 MP i 2 MP makro. Oddzielną linię w charakterystyce smartfona odnotowano dla szybkiego 67-watowego ładowania baterii o pojemności 4500 mAh (do 100% w około 38 minut). Ponadto model został wyposażony w głośniki stereo z obsługą Dolby Atmos, boczny skaner linii papilarnych, port podczerwieni i układ NFC.
Kup Poco F4 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 10 →Xiaomi POCO F4 Moonlight Silver 6GB RAM 128GB ROM POCO F4 5GPlatforma Mobilna Snapdragon 8 Gen 1
Procesor: Osmiordzeniowy Qualcomm Kryo, taktowanie do 3,0 GHz
Układ graficzny: Qualcom... więcejm Adreno
Pamiec RAM LPDDR5 + pamiec flash UFS 3.1
Płaski ekran AMOLED DotDisplay o przekatnej 6,67 cala Amazon.plZłóż skargę | 1 400 zł |
POCO Smartfon POCO F4 6/128GB Zielony (Nebula Green)Smartfon Poco F4 sprawia, że widzisz świat z całkowicie nowej perspektywy. Technologia oraz innowacje zastosowane przy jego p... więcejrodukcji przenoszą zdjęcia i mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom doświadczenia. Pozwól, aby smartfon F4 poszerzył Twoje horyzonty.Korzy MediaMarkt.plZłóż skargę | 2 019 zł |
Smartfon XIAOMI Poco F4 6/128GB 5G 6.67" 120Hz ZielonyRównowaga pomiędzy wydajnością na poziomie flagowymi niskim zużyciem energii POCO F4 zapewnia równowagę pomiędzy funkcjonalno... więcejścią na poziomie flagowym a zoptymalizowany Electro.plZłóż skargę | 1 300 zł |
POCO F4 6/128GB Zielony 39726Okres gwarancji: 24 miesiące Wymiary [mm]: 163,2 x 75,95 x 7,7 Waga [g]: 195 Kolor: Zielony Kolor producenta: Zielony Czytnik... więcejlinii papilarnych: Z boku telefonu Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Zielony (6/128GB) System operacyjny: Android 12 (MIUI 13) Procesor [GHz]: do 3,2 GHz Pamięć: 128 GB RAM: 6 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Snapdragon 870 Taktowanie procesora [GHz]: powyżej 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 6 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 6 GB / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 12 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: POCO F4 Przekątna ekranu [cal]: 6,67" Technologia ekranu: FHD+ AMOLED DotDisplay Rozdzielczość ekranu [px]: 2400 x 1080 Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass 5 Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.67 Aparat główny [Mpix]: 64 + 8 + 2 Mpix Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: Portójny Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Aparat przedni [Mpix]: 20 Mpix Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 20 do 25 Mpix Bluetooth: 5.2 WiFi: Wi-Fi 6 GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Dwie karty SIM (Dual SIM): Nie 4G LTE: Tak NFC : Tak Lightning: Nie dotyczy Sieć 5G: Tak WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Bateria: 4500 mAh Pojemność akumulatora [mAh]: 4500 Tryb szybkiego ładowania: tryb ładowania turbo 67 W Ładowanie indukcyjne: Nie Cenówki -tylko android - Bateria: 4500 mAh Pojemność akumulatora [mAh]: od 4500 do 5000 mAh Ładowanie zwrotne: Nie Ładowanie indukcyjne: Nie Tryb szybkiego ładowania: Tak Czujniki: Akcelerometr
Grawitacyjny
Linii papilarnych
Magnetometr
Zbliżeniowy
Światła
Żyroskop Czujniki: ["Nadajnik podczerwieni IR","Rozpoznawa Neonet.plZłóż skargę | 2 199 zł |
Smartfon XIAOMI Poco F4 6/128GB 5G 6.67" 120Hz ZielonyRównowaga pomiędzy wydajnością na poziomie flagowymi niskim zużyciem energii POCO F4 zapewnia równowagę pomiędzy funkcjonalno... więcejścią na poziomie flagowym a zoptymalizowany Avans.plZłóż skargę | 1 300 zł |
Modyfikacje Poco F4
Ceny na Poco F4 |
---|---|---|---|---|
Poco F4 128 GB / 6 GB | od 1 099 zł | 10 oferty | ||
Poco F4 256 GB / 8 GB | od 1 299 zł | 4 oferty |