Punkt dostępu MikroTik wAP LoRa8 Kit (RBwAPR-2nDR11e-LoRa8)
MikroTik wAP LoRa8 Kit
WAN:Ethernet, karta SIM
Podłączenie:LAN 1 port, 100 Mb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 GHz:300 Mb/s
Anteny i sygnał:22 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Jedno dodatkowe złącze SMA do podłączenia anteny zewnętrznej.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne wAP LoRa8 Kit
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik wAP LoRa8 Kit
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik wAP LoRa8 kit for Europe RBWAPR-2ND&R11E-LORA8 | 669 zł |
MikroTik wAP LR8 kit - gateway - Wi-Fi LoRaWAN | 714 zł |
Access Point MikroTik wAP LR8 Kit (RBwAPR-2nD&R11e-LR8) | 644 zł |
wAP LR8 kit for 863-870 MHz frequency (European RBwAPR-2nD&R11e-LR8 | 723 zł |
RouterBoard Mikrotik 2,4 GHz RBWAPR-2ND&R11E-LR8 | 689 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →