Klocki Lego The Menace of Mysterio 76149
Zdjęcia 5 |
Lego The Menace of Mysterio 76149 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego The Menace of Mysterio 76149
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lego LEGO Super Heroes Groźny Mysterio 76149 | 154 zł |
LEGO Marvel Spider-Man Groźny Mysterio (76149) | 500 zł |
Lego Heroes 76149 Groźny Mysterio | 429 zł |
LEGO Marvel, Spider Man, klocki Groźny Mysterio, 76149 | 350 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości klocków Lego The Menace of Mysterio 76149:
- Rozmiar helikoptera: 130x100 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →