Klocki Lego The Knockdown Stunt Challenge 60341
Wideo 9Zdjęcia 9 |
Lego The Knockdown Stunt Challenge 60341 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego The Knockdown Stunt Challenge 60341
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO City Stuntz Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie 117 elDzieciom, które lubią rywalizację, spodoba się zestaw LEGO City Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie (60341) ze świecącymi w c... więcejiemności elementami. Młodzi kaskaderzy przyspieszają motocykl kaskaderski, aby uruchomić koło zamachowe, a następnie próbują dostać się do kolumny i wygrać nagrodę. Zestaw zawiera 2 minifigurki popularnych postaci z serialu LEGO City, które inspirują do kreatywnej zabawy. Połącz zestawy ze świata LEGO City Stuntz, aby wykonać jeszcze więcej niesamowitych akrobacji! Rozetka.plZłóż skargę | 62 zł |
LEGO Klocki LEGO City - Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie 60341 WielokolDzieciom, które lubią współzawodnictw MediaMarkt.plZłóż skargę | 80 zł |
LEGO City 60341 Wyzwanie kaskaderskie: przewracanieKlocki City 60341 Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie Klocki City 60341 Wyzwanie kaskaderskie:... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 50 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60341 Wyzwanie Kaskaderskie: Przewracanie DKlocki City 60341 Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie, Lego Dzieciom, które lubią współzawodnictw Komputronik.plZłóż skargę | 73 zł |
Klocki LEGO City Wyzwanie kaskaderskie przewracanie 60341LEGO® City Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie Dzieciom, które lubią współzawodnictw Maxelektro.plZłóż skargę | 60 zł |
pokaż 18 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 45 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 243 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 319 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 203 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 64 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 177 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 485 zł
wiek 8+, dla chłopców, kosmos, elementów 1422 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części
od 160 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 507 szt., bohaterów 4 szt.
Wideo recenzje
LEGO 60341 City: Stuntz - Wyzwanie kaskaderskie: przewracanie
5 października 2022458 przegląd
LEGO CITY 60341 | PRZEWRACANIE | RECENZJA
5 lipca 20225 123 przegląd
Lego city Wyzwanie kaskaderskie:przewracanie 60341(recenzja)
29 czerwca 2022109 przegląd
LEGO - City Stuntz 60341 with GLOW IN THE DARK bricks / minifigure !!! NEW set !!!
21 lipca 2022543 przegląd
LEGO City 60341 The Knockdown Stunt Challenge Speed Build
29 czerwca 202220 109 przegląd
LEGO City Stuntz 60341 The Knockdown Challenge REVIEW!
9 lipca 2022971 przegląd
LEGO® City The Knockdown Stunt Challenge (60341)[117 pcs] Building Instructions | Top Brick Builder
5 lipca 2022956 przegląd
LEGO City 60341 The Knockdown Stunt Challenge - Speed Build
28 października 20221 726 przegląd
LEGO - 60341 - City Stuntz - The Knockdown Stunt Challenge - review!!
29 lipca 20221 417 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 55 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 1 szt., inercyjne
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 122 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części, inercyjne
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 57 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 90 szt., bohaterów 1 szt.
od 68 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 126 szt., bohaterów 1 szt.
od 50 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 134 szt., bohaterów 3 szt., pudełko do przechowywania
od 57 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 111 szt., bohaterów 3 szt., pudełko do przechowywania