Klocki Lego Heartlake City Pizzeria 41705
Wideo 12Zdjęcia 9 |
Lego Heartlake City Pizzeria 41705 2022 rokFriends |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Heartlake City Pizzeria 41705
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Klocki LEGO Friends - Pizzeria w Heartlake 41705 WielokoloroweDzięki zestawowi Lego Friends Pizzeria w Heartlake (41705) dzieci w wieku od pięciu lat puszczą wodze fantazji i wcielą się w... więcejpracowników pizzerii. Ten wspaniały prezent dla miłośników pizzy zawiera mnóstwo akcesoriów, które urozmaicają zabawę. Zestaw zawiera stanowisko, przy którym dzieci mogą przyjmować zamówienia na wynos i obsługiwać kasę, a osobny stolik z krzesłami umożliwia zabawę w restaurację. Jest tu zabawkowy piec do pizzy, więc pociechy mogą się swobodnie bawić i urządzić pizzerię w dowolny sposób. Kolorowy zestaw zawiera dwie postacie Lego Friends i mnóstwo akcesoriów zachęcających do opowiadania pomysłowych historii. Ten stylowy model będzie świetną ozdobą dziecięcego pokoju. MediaMarkt.plZłóż skargę | 60 zł |
LEGO Friends 41705 Pizzeria w HeartlakeLEGO 41705 Friends Pizzeria w Heartlake Kreatywny zestaw z restauracją dla młodych miłośników... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 44 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Friends 41705 Pizzeria w Heartlake DZI-ZKLO-LGO-Klocki Friends 41705 Pizzeria w Heartlake, Lego Dzięki zestawowi LEGO® Friends Pizzeria w Heartlake (41705) dzieci w wieku od... więcejpięciu lat puszczą wodze fantazji i wcielą się w pracowników pizzerii. Ten wspaniały prezent dla miłośników pizzy zawiera mnóstwo akcesoriów, które urozmaicają zabawę. Zupełnie jak w rzeczywistości Zestaw zawiera stanowisko, przy którym dzieci mogą przyjmować zamówienia na wynos i obsługiwać kasę, a osobny stolik z krzesłami umożliwia zabawę w restaurację. Jest tu zabawkowy piec do pizzy, więc pociechy mogą się swobodnie bawić i urządzić pizzerię w dowolny sposób. Kolorowy zestaw zawiera dwie postacie LEGO Friends i mnóstwo akcesoriów zachęcających do opowiadania pomysłowych historii. Ten stylowy model będzie świetną ozdobą dziecięcego pokoju. Zabawa w restaurację — zestaw LEGO® Friends Pizzeria w Heartlake (41705) zawiera mnóstwo kreatywnych akcesoriów i elementów, które sprawiają, że lokal tętni życiem. Prezent dla miłośników pizzy — w zestawie są Olivia i Ethan z LEGO® Friends, osobny stolik na zewnątrz, piec do pizzy, łopata, deskorolka i akcesoria kulinarne, takie jak ser, tarka i butelka z sosem. Mnóstwo sposobów na zabawę — dzieci mogą się wcielić w kucharza, przygotowywać zamówienia na wynos lub obsługiwać klientów. Prezent, który pobudza wyobraźnię — ten zestaw konstrukcyjny pozwala dzieciom w wieku od pięciu lat urządzić restaurację we własnym pokoju. Wymiary — zestaw LEGO® Friends ma ok. 12 cm wysokości, 11 cm szerokości oraz 6 cm głębokości. Zestawy do odgrywania scenek z życia codziennego — zestawy LEGO® Friends zawierają wiarygodne postacie i pozwalają odgrywać autentyczne, inspirowane życiem scenki bez wychodzenia z domu. Gwarancja jakości — zestawy LEGO® Friends spełniają najwyższe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić. Pewność i bezpieczeństwo — elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa. Komputronik.plZłóż skargę | 50 zł |
Klocki LEGO Friends Pizzeria w Heartlake 41705Pizzeria LEGO® Friends w Heartlake Dzięki zestawowi LEGO® Friends Pizzeria w Heartlake (41705) dzieci w wieku od pięciu lat p... więcejuszczą wodze fantazji i wcielą się w pracowników pizzerii. Ten wspaniały prezent dla miłośników pizzy zawiera mnóstwo akcesoriów, które urozmaicają zabawę. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY: Ilość elementów: 144 Wiek: 5+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 141 Wysokość pudełka (mm): 72 Waga pudełka (kg): 0,27 Maxelektro.plZłóż skargę | 54 zł |
Lego LEGO Friends Pizzeria w Heartlake 41705Kreatywny zestaw z restauracją dla młodych miłośników pizzy Dzięki zestawowi LEGO® Friends Pizzeria w Heartlake (41705) dziec... więceji w wieku od pięciu lat puszczą wodze fantazji i wcielą się w pracowników pizzerii. Ten wspaniały prezent dla miłośników pizzy zawiera mnóstwo akcesoriów, które urozmaicają... Bee.plZłóż skargę | 59 zł |
pokaż 19 ofert
Seria Lego FriendsPorównaj w tabeli →
od 23 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 129 szt., bohaterów 2 szt.
od 178 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 592 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 136 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 409 szt., bohaterów 3 szt.
od 185 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 1114 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 87 szt., bohaterów 2 szt.
od 63 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 100 szt., bohaterów 2 szt.
od 30 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 59 szt., bohaterów 1 szt.
od 149 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 109 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 289 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 246 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 148 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 413 szt., bohaterów 2 szt.
od 71 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, zwierzęta, elementów 50 szt., bohaterów 1 szt.
od 48 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 93 szt., bohaterów 1 szt.
od 71 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 103 szt., bohaterów 2 szt.
od 65 zł
wiek 7+, dla dziewczynek, rozrywka, elementów 265 szt., bohaterów 2 szt.
od 34 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 41 szt., bohaterów 1 szt.
od 235 zł
wiek 8+, dla dziewczynek, budynki, elementów 1308 szt., bohaterów 4 szt.
od 36 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 75 szt., bohaterów 1 szt.
od 299 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 826 szt., bohaterów 4 szt.
od 269 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 830 szt., bohaterów 5 szt.
Wideo recenzje
PIZZERIA W HEARTLAKE LEGO FRIENDS 41705 Friends RECENZJA
26 października 20223 786 przegląd
LEGO Friends Pizzeria w Heartlake / RECENZJA
16 maja 20176 778 przegląd
LEGO FRIENDS 41705 Heartlake City Pizzeria - Speed Build with little helper
18 lipca 2022809 przegląd
Lego Heartlake city Pizzeria Tour
6 sierpnia 2017102 przegląd
LEGO - 41705 - Friends - Heartlake City Pizzeria
20 września 2022208 przegląd
LEGO Friends 41705 Heartlake City Pizzeria Speed Build
25 czerwca 202211 928 przegląd
Lego Friends 41705 - Heartlake City Pizzeria Speed Build
7 października 20222 313 przegląd
Lego Friends review Heartlake City Pizzeria
25 marca 2023286 przegląd
LEGO Instructions | Friends | 41705 | Heartlake City Pizzeria (Book 1)
17 czerwca 2022528 przegląd
LEGO Instructions | Friends | 41705 | Heartlake City Pizzeria (Book 2)
17 czerwca 20221 037 przegląd
LEGO Friends Pizzeria - HLC Pizzeria 41705 Speed Build and Review
11 czerwca 20222 901 przegląd
LEGO 41705 Friends Heartlake City Pizzeria Restaurant - Smyths Toys
24 maja 2022723 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 35 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 148 szt., bohaterów 1 szt.
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 154 szt., bohaterów 2 szt., inercyjne
od 68 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 126 szt., bohaterów 1 szt.
od 54 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 117 szt., bohaterów 2 szt., inercyjne
od 50 zł
wiek 5+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 134 szt., bohaterów 3 szt., pudełko do przechowywania
od 53 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 1 szt., inercyjne
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 122 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części, inercyjne