Конструктор Lego Heartlake City Pizzeria 41705
Відео 12Фото 9 |
Lego Heartlake City Pizzeria 41705 2022 рікFriends |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Heartlake City Pizzeria 41705
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Klocki LEGO Friends - Pizzeria w Heartlake 41705 WielokoloroweDzięki zestawowi Lego Friends Pizzeria w Heartlake (41705) dzieci w wieku od pięciu lat puszczą wodze fantazji i wcielą się w... щеpracowników pizzerii. Ten wspaniały prezent dla miłośników pizzy zawiera mnóstwo akcesoriów, które urozmaicają zabawę. Zestaw zawiera stanowisko, przy którym dzieci mogą przyjmować zamówienia na wynos i obsługiwać kasę, a osobny stolik z krzesłami umożliwia zabawę w restaurację. Jest tu zabawkowy piec do pizzy, więc pociechy mogą się swobodnie bawić i urządzić pizzerię w dowolny sposób. Kolorowy zestaw zawiera dwie postacie Lego Friends i mnóstwo akcesoriów zachęcających do opowiadania pomysłowych historii. Ten stylowy model będzie świetną ozdobą dziecięcego pokoju. MediaMarkt.plПоскаржитись | 60 zł |
LEGO Friends 41705 Pizzeria w HeartlakeLEGO 41705 Friends Pizzeria w Heartlake Kreatywny zestaw z restauracją dla młodych miłośników... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 44 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Friends 41705 Pizzeria w Heartlake DZI-ZKLO-LGO-Klocki Friends 41705 Pizzeria w Heartlake, Lego Dzięki zestawowi LEGO® Friends Pizzeria w Heartlake (41705) dzieci w wieku od... щеpięciu lat puszczą wodze fantazji i wcielą się w pracowników pizzerii. Ten wspaniały prezent dla miłośników pizzy zawiera mnóstwo akcesoriów, które urozmaicają zabawę. Zupełnie jak w rzeczywistości Zestaw zawiera stanowisko, przy którym dzieci mogą przyjmować zamówienia na wynos i obsługiwać kasę, a osobny stolik z krzesłami umożliwia zabawę w restaurację. Jest tu zabawkowy piec do pizzy, więc pociechy mogą się swobodnie bawić i urządzić pizzerię w dowolny sposób. Kolorowy zestaw zawiera dwie postacie LEGO Friends i mnóstwo akcesoriów zachęcających do opowiadania pomysłowych historii. Ten stylowy model będzie świetną ozdobą dziecięcego pokoju. Zabawa w restaurację — zestaw LEGO® Friends Pizzeria w Heartlake (41705) zawiera mnóstwo kreatywnych akcesoriów i elementów, które sprawiają, że lokal tętni życiem. Prezent dla miłośników pizzy — w zestawie są Olivia i Ethan z LEGO® Friends, osobny stolik na zewnątrz, piec do pizzy, łopata, deskorolka i akcesoria kulinarne, takie jak ser, tarka i butelka z sosem. Mnóstwo sposobów na zabawę — dzieci mogą się wcielić w kucharza, przygotowywać zamówienia na wynos lub obsługiwać klientów. Prezent, który pobudza wyobraźnię — ten zestaw konstrukcyjny pozwala dzieciom w wieku od pięciu lat urządzić restaurację we własnym pokoju. Wymiary — zestaw LEGO® Friends ma ok. 12 cm wysokości, 11 cm szerokości oraz 6 cm głębokości. Zestawy do odgrywania scenek z życia codziennego — zestawy LEGO® Friends zawierają wiarygodne postacie i pozwalają odgrywać autentyczne, inspirowane życiem scenki bez wychodzenia z domu. Gwarancja jakości — zestawy LEGO® Friends spełniają najwyższe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić. Pewność i bezpieczeństwo — elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa. Komputronik.plПоскаржитись | 50 zł |
Klocki LEGO Friends Pizzeria w Heartlake 41705Pizzeria LEGO® Friends w Heartlake Dzięki zestawowi LEGO® Friends Pizzeria w Heartlake (41705) dzieci w wieku od pięciu lat p... щеuszczą wodze fantazji i wcielą się w pracowników pizzerii. Ten wspaniały prezent dla miłośników pizzy zawiera mnóstwo akcesoriów, które urozmaicają zabawę. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY: Ilość elementów: 144 Wiek: 5+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 141 Wysokość pudełka (mm): 72 Waga pudełka (kg): 0,27 Maxelektro.plПоскаржитись | 54 zł |
Lego LEGO Friends Pizzeria w Heartlake 41705Kreatywny zestaw z restauracją dla młodych miłośników pizzy Dzięki zestawowi LEGO® Friends Pizzeria w Heartlake (41705) dziec... щеi w wieku od pięciu lat puszczą wodze fantazji i wcielą się w pracowników pizzerii. Ten wspaniały prezent dla miłośników pizzy zawiera mnóstwo akcesoriów, które urozmaicają... Bee.plПоскаржитись | 59 zł |
ще 19 пропозицій
Серія Lego Friends
від 23 zł
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 129 шт, персонажів 2 шт
від 110 zł
об'єм 16.6 л, рюкзак, шкільний, ортопедичний, поліестер, кишені: для пляшки
від 178 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 592 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 129 zł
вік 6+, для дівчаток, будівлі, деталей 409 шт, персонажів 3 шт
від 185 zł
вік 8+, унісекс, будівлі, деталей 1114 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 33 zł
вік 5+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 87 шт, персонажів 2 шт
від 63 zł
вік 4+, для дівчаток, наземний транспорт, деталей 100 шт, персонажів 2 шт
від 30 zł
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 59 шт, персонажів 1 шт
від 166 zł
вік 5+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 93 шт, персонажів 1 шт
від 289 zł
вік 6+, для дівчаток, наземний транспорт, деталей 246 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 148 zł
вік 6+, для дівчаток, наземний транспорт, деталей 413 шт, персонажів 2 шт
від 103 zł
вік 6+, для дівчаток, будівлі, деталей 335 шт, персонажів 2 шт
від 33 zł
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 86 шт, персонажів 1 шт
від 32 zł
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 40 шт, персонажів 1 шт
від 123 zł
вік 6+, для дівчаток, будівлі, деталей 343 шт, персонажів 2 шт
від 23 zł
вік 4+, для дівчаток, наземний транспорт, деталей 60 шт, персонажів 2 шт
від 165 zł
вік 7+, для дівчаток, будівлі, деталей 511 шт, персонажів 3 шт
від 244 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 370 шт, персонажів 5 шт
від 29 zł
вік 6+, для дівчаток, сюжетні набори, деталей 90 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
PIZZERIA W HEARTLAKE LEGO FRIENDS 41705 Friends RECENZJA
26 жовтня 20223 786 переглядів
LEGO Friends Pizzeria w Heartlake / RECENZJA
16 травня 20176 778 переглядів
LEGO FRIENDS 41705 Heartlake City Pizzeria - Speed Build with little helper
18 липня 2022809 переглядів
Lego Heartlake city Pizzeria Tour
6 серпня 2017102 перегляда
LEGO - 41705 - Friends - Heartlake City Pizzeria
20 вересня 2022208 переглядів
LEGO Friends 41705 Heartlake City Pizzeria Speed Build
25 червня 202211 928 переглядів
Lego Friends 41705 - Heartlake City Pizzeria Speed Build
7 жовтня 20222 313 переглядів
Lego Friends review Heartlake City Pizzeria
25 березня 2023286 переглядів
LEGO Instructions | Friends | 41705 | Heartlake City Pizzeria (Book 1)
17 червня 2022530 переглядів
LEGO Instructions | Friends | 41705 | Heartlake City Pizzeria (Book 2)
17 червня 20221 042 перегляда
LEGO Friends Pizzeria - HLC Pizzeria 41705 Speed Build and Review
11 червня 20222 901 перегляд
LEGO 41705 Friends Heartlake City Pizzeria Restaurant - Smyths Toys
24 травня 2022723 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 35 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 148 шт, персонажів 1 шт
від 43 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 154 шт, персонажів 2 шт, інерційний
від 68 zł
вік 5+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 126 шт, персонажів 1 шт
від 54 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 117 шт, персонажів 2 шт, інерційний
від 50 zł
вік 5+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 134 шт, персонажів 3 шт, бокс для зберігання
від 53 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 144 шт, персонажів 1 шт, інерційний
від 43 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 122 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі, інерційний