Klocki Lego Team Spidey Web Spinner Headquarters 10794
Wideo 5Zdjęcia 8 |
Lego Team Spidey Web Spinner Headquarters 10794 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Team Spidey Web Spinner Headquarters 10794
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Marvel Siedziba główna Pajęczej Drużyny Fajna Zabawka dla 4-latka ZesZabawka dla 4-latka LEGO Marvel z superbohaterami — przedszkolaki, które uwielbiają serial Disney+ Spidey i super-kumple, mog... więceją bawić się postaciami i pojazdami w siedzibie głównej Pajęczej Drużyny
Zestaw LEGO z superbohaterami — ta fajna zabawka konstrukcyjna dla dzieci zawiera minifigurki LEGO Spideya, Iron Mana, Milesa „Spina” Moralesa, Ghost-Spider i Zoli
Pojazdy LEGO do odgrywania scen — złoczyńcę Zolę można usadzić w mechu, który ma ruchome nogi i pazury do chwytania minifigurek, a szybowiec ma obracające się śmigła, otwierany kokpit i dużą sieć
Realistyczne akcesoria — detale w siedzibie głównej odzwierciedlają zainteresowania superbohaterów nauką, muzyką i malarstwem, co inspiruje dzieci do twórczej zabawy
Zabawki dla przedszkolaka — sprawdź szeroką ofertę innych zestawów LEGO 4+ i LEGO Marvel, które wprowadzą Twoje dziecko w świat ulubionych postaci z filmów i seriali
Zabawka LEGO Spider-Man dla 4-latka — ten pojazd i zestaw do odgrywania ról to świetny pomysł na prezent dla chłopca i dziewczynki i początkujących konstruktorów i fanów Marvela Amazon.plZłóż skargę | 190 zł |
Zestaw klocków Lego Marvel Centrala drużyny Spider-Mana 193 elementy (1079Fani serialu Disney+ Spidey i jego niesamowici przyjaciele rozpoznają i pokochają postacie, pojazdy i inne elementy tego zest... więcejawu. Zestaw LEGO 4+ Centrala drużyny Spider-Mana (10794) został zaprojektowany specjalnie z myślą o umiejętnościach i zainteresowania Rozetka.plZłóż skargę | 189 zł |
LEGO Marvel Super Heroes 10794 Siedziba g?ówna Paj?czej Dru?ynyPomó? Spider-Manowi, Spinowi, Ghost-Spider i Iron Manowi zbudowa? paj?cz? siedzib?. Ale uwa?aj, bo Zola i jego gigantyczny me... więcejch chc? popsu? zabaw?. Z?oczy?ca chwyta Iron Mana w swoje wielkie ?apy, ale Spin doskakuje do mecha z gigantyczn? sieci?, aby pomóc swojemu przyjacielowi. Ghost-Spider wzbija si? w powietrze na swoim szybowcu i zrzuca ró?ow? sie? na robota Zoli! Na dzieci w wieku od czterech lat czeka wspania?a akcja z dru?yn? Spider-Mana! Zawiera minifigurki LEGO® Spideya, Iron Mana, Milesa Spina Moralesa, Ghost-Spider i Zoli Zabawa pojazdami, w tym szybuj?cym spinnerem i ruchomym mechem Akcesoria zwi?zane z nauk?, muzyk? i malarstwem inspiruj? do odgrywania ról ?atwy w budowie zestaw z klockiem startowym dla dzieci w wieku od czterech lat Sprawd? szerok? ofert? innych pasuj?cych zestawów LEGO® 4+ i LEGO® Marvel 4+, 193 elements, 262mm x 282mm x 59mm Proshop.plZłóż skargę | 210 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Spidey 10794 Siedziba Główna Pajęczej Drużyny DZKlocki LEGO 10794 Siedziba główna Pajęczej Drużyny Fani serialu telewizyjnego Disney+ Spidey i super-kumple rozpoznają i poko... więcejchają postacie, pojazdy i inne elementy tego zestawu. Zestaw LEGO 4+ Siedziba główna Pajęczej Drużyny (10794) został zaprojektowany specjalnie z myślą o umiejętnościach i zainteresowania Komputronik.plZłóż skargę | 196 zł |
LEGO 10794 Marvel Spider-Man Siedziba główna Pajęczej DrużynyFani serialu telewizyjnego Disney+ Spidey i super-kumple rozpoznają i pokochają postacie, pojazdy i inne elementy tego zestaw... więceju. Zestaw LEGO® 4+ Siedziba główna Pajęczej Drużyny (10794) został zaprojektowany specjalnie z myślą o umiejętnościach i zainteresowania Electro.plZłóż skargę | 260 zł |
pokaż 15 ofert
Seria Lego Spider ManPorównaj w tabeli →
od 1 199 zł
wiek 18+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 3770 szt., bohaterów 25 szt.
od 105 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 238 szt., ruchome części
od 218 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 439 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 17 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 45 szt., bohaterów 1 szt.
od 130 zł
wiek 4+, dla chłopców, bohaterowie kreskówek, elementów 45 szt., bohaterów 2 szt.
od 159 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 187 szt., bohaterów 5 szt.
od 115 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 305 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 120 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 149 szt., bohaterów 4 szt.
od 23 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 48 szt., bohaterów 2 szt.
od 74 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 73 szt., bohaterów 3 szt.
od 35 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 77 szt., bohaterów 2 szt.
od 152 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 355 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 75 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 198 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 90 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 227 szt., bohaterów 3 szt.
od 45 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 110 szt., bohaterów 3 szt.
od 122 zł
wiek 10+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 347 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 120 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 155 szt., bohaterów 5 szt.
od 189 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 193 szt., bohaterów 6 szt.
od 23 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 59 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
EARLY REVIEW: LEGO Team Spidey Web Spinner Headquarters Set 10794
21 lutego3 644 przegląd
LEGO Marvel Team Spidey Web Spinner Headquarters (10794) - 2024 Set Review
21 lutego9 449 przegląd
Early Lego Marvel Spidey and his Amazing Friends 2024 sets Review! 10792, 10793, 10794
22 lutego411 przegląd
LEGO Spidey and his Amazing Friends 10794 Das Hauptquartier von Spideys Team – LEGO Speed Build
21 lutego549 przegląd
LEGO Spidey and his Amazing Friends 10794 Team Spidey Web Spinner Headquarters Speed Build Review
21 lutego281 480 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 120 zł
od 115 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 230 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 110 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 184 szt., bohaterów 3 szt.
od 159 zł
od 169 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 215 szt., bohaterów 4 szt.
od 144 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 147 szt., bohaterów 4 szt.
od 115 zł
wiek 4+, unisex, budownictwo, elementów 235 szt., bohaterów 4 szt.
od 115 zł
wiek 4+, unisex, budynki, elementów 230 szt., bohaterów 4 szt.
od 118 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 226 szt., bohaterów 3 szt.