Конструктор Lego Team Spidey Web Spinner Headquarters 10794
Відео 5Фото 8 |
Lego Team Spidey Web Spinner Headquarters 10794 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Team Spidey Web Spinner Headquarters 10794
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO Marvel Siedziba główna Pajęczej Drużyny Fajna Zabawka dla 4-latka ZesZabawka dla 4-latka LEGO Marvel z superbohaterami — przedszkolaki, które uwielbiają serial Disney+ Spidey i super-kumple, mog... щеą bawić się postaciami i pojazdami w siedzibie głównej Pajęczej Drużyny
Zestaw LEGO z superbohaterami — ta fajna zabawka konstrukcyjna dla dzieci zawiera minifigurki LEGO Spideya, Iron Mana, Milesa „Spina” Moralesa, Ghost-Spider i Zoli
Pojazdy LEGO do odgrywania scen — złoczyńcę Zolę można usadzić w mechu, który ma ruchome nogi i pazury do chwytania minifigurek, a szybowiec ma obracające się śmigła, otwierany kokpit i dużą sieć
Realistyczne akcesoria — detale w siedzibie głównej odzwierciedlają zainteresowania superbohaterów nauką, muzyką i malarstwem, co inspiruje dzieci do twórczej zabawy
Zabawki dla przedszkolaka — sprawdź szeroką ofertę innych zestawów LEGO 4+ i LEGO Marvel, które wprowadzą Twoje dziecko w świat ulubionych postaci z filmów i seriali
Zabawka LEGO Spider-Man dla 4-latka — ten pojazd i zestaw do odgrywania ról to świetny pomysł na prezent dla chłopca i dziewczynki i początkujących konstruktorów i fanów Marvela Amazon.plПоскаржитись | 191 zł |
Zestaw klocków Lego Marvel Centrala drużyny Spider-Mana 193 elementy (1079Fani serialu Disney+ Spidey i jego niesamowici przyjaciele rozpoznają i pokochają postacie, pojazdy i inne elementy tego zest... щеawu. Zestaw LEGO 4+ Centrala drużyny Spider-Mana (10794) został zaprojektowany specjalnie z myślą o umiejętnościach i zainteresowania Rozetka.plПоскаржитись | 189 zł |
LEGO Marvel Super Heroes 10794 Siedziba g?ówna Paj?czej Dru?ynyPomó? Spider-Manowi, Spinowi, Ghost-Spider i Iron Manowi zbudowa? paj?cz? siedzib?. Ale uwa?aj, bo Zola i jego gigantyczny me... щеch chc? popsu? zabaw?. Z?oczy?ca chwyta Iron Mana w swoje wielkie ?apy, ale Spin doskakuje do mecha z gigantyczn? sieci?, aby pomóc swojemu przyjacielowi. Ghost-Spider wzbija si? w powietrze na swoim szybowcu i zrzuca ró?ow? sie? na robota Zoli! Na dzieci w wieku od czterech lat czeka wspania?a akcja z dru?yn? Spider-Mana! Zawiera minifigurki LEGO® Spideya, Iron Mana, Milesa Spina Moralesa, Ghost-Spider i Zoli Zabawa pojazdami, w tym szybuj?cym spinnerem i ruchomym mechem Akcesoria zwi?zane z nauk?, muzyk? i malarstwem inspiruj? do odgrywania ról ?atwy w budowie zestaw z klockiem startowym dla dzieci w wieku od czterech lat Sprawd? szerok? ofert? innych pasuj?cych zestawów LEGO® 4+ i LEGO® Marvel 4+, 193 elements, 262mm x 282mm x 59mm Proshop.plПоскаржитись | 210 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Spidey 10794 Siedziba Główna Pajęczej Drużyny DZKlocki LEGO 10794 Siedziba główna Pajęczej Drużyny Fani serialu telewizyjnego Disney+ Spidey i super-kumple rozpoznają i poko... щеchają postacie, pojazdy i inne elementy tego zestawu. Zestaw LEGO 4+ Siedziba główna Pajęczej Drużyny (10794) został zaprojektowany specjalnie z myślą o umiejętnościach i zainteresowania Komputronik.plПоскаржитись | 196 zł |
LEGO 10794 Marvel Spider-Man Siedziba główna Pajęczej DrużynyFani serialu telewizyjnego Disney+ Spidey i super-kumple rozpoznają i pokochają postacie, pojazdy i inne elementy tego zestaw... щеu. Zestaw LEGO® 4+ Siedziba główna Pajęczej Drużyny (10794) został zaprojektowany specjalnie z myślą o umiejętnościach i zainteresowania Electro.plПоскаржитись | 260 zł |
ще 15 пропозицій
Серія Lego Spider ManПорівняти в таблиці →
від 1 199 zł
вік 18+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 3770 шт, персонажів 25 шт
від 105 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 238 шт, рухомі деталі
від 125 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 296 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 100 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 258 шт, рухомі деталі
від 85 zł
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 212 шт, персонажів 3 шт
від 150 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 63 шт, персонажів 4 шт
від 218 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 439 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 17 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 45 шт, персонажів 1 шт
від 130 zł
вік 4+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 45 шт, персонажів 2 шт
від 159 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 187 шт, персонажів 5 шт
від 115 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 305 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 120 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 149 шт, персонажів 4 шт
від 23 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 48 шт, персонажів 2 шт
від 74 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 73 шт, персонажів 3 шт
від 35 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 77 шт, персонажів 2 шт
від 152 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 355 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 75 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 198 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 88 zł
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 227 шт, персонажів 3 шт
Відеоогляди
EARLY REVIEW: LEGO Team Spidey Web Spinner Headquarters Set 10794
21 лютого3 644 перегляда
LEGO Marvel Team Spidey Web Spinner Headquarters (10794) - 2024 Set Review
21 лютого9 449 переглядів
Early Lego Marvel Spidey and his Amazing Friends 2024 sets Review! 10792, 10793, 10794
22 лютого411 переглядів
LEGO Spidey and his Amazing Friends 10794 Das Hauptquartier von Spideys Team – LEGO Speed Build
21 лютого549 переглядів
LEGO Spidey and his Amazing Friends 10794 Team Spidey Web Spinner Headquarters Speed Build Review
21 лютого281 480 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 120 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 155 шт, персонажів 5 шт
від 115 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 230 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 110 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 184 шт, персонажів 3 шт
від 159 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 187 шт, персонажів 5 шт
від 169 zł
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 215 шт, персонажів 4 шт
від 144 zł
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 147 шт, персонажів 4 шт
від 115 zł
вік 4+, унісекс, будівництво, деталей 235 шт, персонажів 4 шт
від 118 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 226 шт, персонажів 3 шт