Klocki Lego Stephanies Sailing Adventure 41716
Wideo 6Zdjęcia 11 |
Lego Stephanies Sailing Adventure 41716 2022 rokFriends |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Stephanies Sailing Adventure 41716
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Friends 41716 Stephanie i przygoda pod żaglamiLego FRIENDS Stephanie i przygoda pod żaglami ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅ Podaruj miłośnikom morza i modeli... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 132 zł |
LEGO 41716 Friends Stephanie i przygoda pod żaglamiPodaruj miłośnikom morza i modeli pojazdów w wieku od 7 lat zestaw Stephanie i przygoda pod żaglami (41716). Dzieci mogą przy... więcejłączyć się do Stephanie z LEGO® Friends, która spełnia swoje marzenie - dołączyła do załogi bijącej rekord świata w jak najszybszym opłynięciu kuli ziemskiej. Autentyczne detale, takie jak elastyczny żagiel i obrotowe koło sterowe, zachęcają do wymyślania przygód na otwartym morzu. Ten zestaw kreatywny pomaga też dzieciom poznać osiągnięcia znanej żeglarki, gdy Stephanie daje z siebie wszystko, by spełnić swoje marzenie. Electro.plZłóż skargę | 160 zł |
Klocki LEGO Friends Stephanie i przygoda pod żaglami 41716LEGO® Friends Stephanie i przygoda pod żaglami Podaruj miłośnikom morza i modeli pojazdów w wieku od 7 lat zestaw Stephanie i... więcejprzygoda pod żaglami (41716). Dzieci mogą przyłączyć się do Stephanie z LEGO® Friends, która spełnia swoje marzenie – dołączyła do załogi bijącej rekord świata w jak najszybszym opłynięciu kuli ziemskiej. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 304 Zalecany wiek: 7+ Długość pudełka (mm): 382 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 56,5 Waga opakowania (kg): 0,62 Realistyczne detale Łódka ma elastyczny żagiel i ruchomy ster. Emocje i zabawa Dzieci ścigają się dookoła świata, by pobić rekord! Trzy minilaleczki w zestawie Zawiera LEGO® Friends – Stephanie, Elijah i kapitan Maxine. Żegluj ku fantastycznej przygodzie Dzieci mogą kreatywnie wcielać się w role, poruszając się po świecie tą realistyczną zabawkową motorówką. Kreatywna zabawa dla miłośników morza Poszerz horyzonty pociech z tym zestawem ze zbudowaną z klocków motorówką, trzema minilaleczkami i metą. Zabawa może być jeszcze lepsza Poszerz zabawę o inne zestawy LEGO® Friends. Są one sprzedawane oddzielnie i dostępne w różnym czasie. Ekscytujący prezent dla poszukiwaczy przygód Ten kreatywny zestaw to świetny prezent na urodziny lub specjalną okazję, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Realistyczne detale wspierają kreatywną zabawę Autentyczne detale, takie jak elastyczny żagiel i obrotowe koło sterowe, zachęcają do wymyślania przygód na otwartym morzu. Ten zestaw kreatywny pomaga też dzieciompoznać osiągnięcia znanej żeglarki, gdy Stephanie daje z siebie wszystko, by spełnić swoje marzenie. Budowanie w epoce cyfrowej Zestaw zawiera jasne drukowane instrukcje, ale dzieci mogą także korzystać z cyfrowych instrukcji budowania łodzi. Ten interaktywny przewodnik jest dostępny w aplikacji LEGO instrukcje budowania, gdzie można obracać, przybliżać i przeglądać model w 3D! Odkrywaj dalekie morza – podaruj miłośnikom morza w wieku od 7 lat zestaw LEGO® Friends Stephanie i przygoda pod żaglami (41716), by zainspirować ich do kreatywnej zabawy Co jest w pudełku? W zestawie znajdują się klocki i elementy potrzebne do stworzenia realistycznej łodzi z elastycznym żaglem i linią mety, a także z trzema minilaleczkami LEGO® Friends Zabawa w odgrywanie ról – dzieci budują łódź, a następnie wyobrażają sobie załogę pod dowództwem kapitan Maxine, która wyrusza w rejs,by opłynąć glob w rekordowym czasie Kreatywne akcesoria – ta zabawkowa łódź zawiera akcesoria inspirujące do tworzenia historii, takie jak tablet, krótkofalówka, lornetka, dron ze sterownikiem oraz trzy kamizelki ratunkowe Prezent dla dzieci w wieku od 7 lat – szukasz wyjątkowego prezentu lub zabawki? Ta łódź LEGO® Friends to kreatywny prezent dla dzieci, które uwielbiają żeglować, odgrywać role lub interesują się modelami pojazdów Do zabawy i Maxelektro.plZłóż skargę | 157 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Friends 41716 Stephanie i Przygoda Pod Żaglami DKlocki Friends 41716 Stephanie i przygoda pod żaglami, Lego Podaruj miłośnikom morza i modeli pojazdów w wieku od 7 lat zesta... więcejw Stephanie i przygoda pod żaglami (41716). Dzieci mogą przyłączyć się do Stephanie z LEGO® Friends, która spełnia swoje marzenie – dołączyła do załogi bijącej rekord świata w jak najszybszym opłynięciu kuli ziemskiej. Realistyczne detale wspierają kreatywną zabawę Autentyczne detale, takie jak elastyczny żagiel i obrotowe koło sterowe, zachęcają do wymyślania przygód na otwartym morzu. Ten zestaw kreatywny pomaga też dzieciompoznać osiągnięcia znanej żeglarki, gdy Stephanie daje z siebie wszystko, by spełnić swoje marzenie. Budowanie w epoce cyfrowej Zestaw zawiera jasne drukowane instrukcje, ale dzieci mogą także korzystać z cyfrowych instrukcji budowania łodzi. Ten interaktywny przewodnik jest dostępny w aplikacji LEGO instrukcje budowania, gdzie można obracać, przybliżać i przeglądać model w 3D! Odkrywaj dalekie morza – podaruj miłośnikom morza w wieku od 7 lat zestaw LEGO® Friends Stephanie i przygoda pod żaglami (41716), by zainspirować ich do kreatywnej zabawy. Co jest w pudełku? W zestawie znajdują się klocki i elementy potrzebne do stworzenia realistycznej łodzi z elastycznym żaglem i linią mety, a także z trzema minilaleczkami LEGO® Friends. Zabawa w odgrywanie ról – dzieci budują łódź, a następnie wyobrażają sobie załogę pod dowództwem kapitan Maxine, która wyrusza w rejs,by opłynąć glob w rekordowym czasie. Kreatywne akcesoria – ta zabawkowa łódź zawiera akcesoria inspirujące do tworzenia historii, takie jak tablet, krótkofalówka, lornetka, dron ze sterownikiem oraz trzy kamizelki ratunkowe. Prezent dla dzieci w wieku od 7 lat – szukasz wyjątkowego prezentu lub zabawki? Ta łódź LEGO® Friends to kreatywny prezent dla dzieci, które uwielbiają żeglować, odgrywać role lub interesują się modelami pojazdów. Do zabawy i kolekcjonowania – ta łódź ma 26 cm wysokości, 9 cm długości i 25 cm szerokości, więc zajmuje mało miejsca na półce. Wciągająca budowa – aplikacja Instrukcje budowania LEGO® pokazuje dzieciom, jak zbudować łódź w zabawny i interaktywny sposób. Wystarczy pobrać aplikację na smartfon lub tablet. Zabawa stymulująca do nauki – zabawki LEGO® Friends zostały pomyślane tak, aby pomóc dzieciom w zgłębianiu zainteresowań i poznawaniu świata w towarzystwie postaci, z którymi mogą się identyfikować. Najwyższa jakość bez kompromisów – zestawy LEGO® spełniają surowe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki za każdym razem mocno się łączą i umożliwiają budowanie solidnych modeli. Gwarancja bezpieczeństwa – dokładnie testujemy zestawy LEGO® Friends, więc mamy pewność, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa. Komputronik.plZłóż skargę | 170 zł |
LEGO 41716 Friends Stephanie i przygoda pod żaglamiPodaruj miłośnikom morza i modeli pojazdów w wieku od 7 lat zestaw Stephanie i przygoda pod żaglami (41716). Dzieci mogą przy... więcejłączyć się do Stephanie z LEGO® Friends, która spełnia swoje marzenie - dołączyła do załogi bijącej rekord świata w jak najszybszym opłynięciu kuli ziemskiej. Autentyczne detale, takie jak elastyczny żagiel i obrotowe koło sterowe, zachęcają do wymyślania przygód na otwartym morzu. Ten zestaw kreatywny pomaga też dzieciom poznać osiągnięcia znanej żeglarki, gdy Stephanie daje z siebie wszystko, by spełnić swoje marzenie.... Avans.plZłóż skargę | 160 zł |
pokaż 15 ofert
Seria Lego Friends
od 23 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 129 szt., bohaterów 2 szt.
od 110 zł
pojemność 16.6 l, plecak, szkolny, ortopedyczny, poliester, kieszenie: na butelkę
od 178 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 592 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 63 zł
wiek 4+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 100 szt., bohaterów 2 szt.
od 30 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 59 szt., bohaterów 1 szt.
od 129 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 409 szt., bohaterów 3 szt.
od 185 zł
wiek 8+, unisex, budynki, elementów 1114 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 33 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 87 szt., bohaterów 2 szt.
od 399 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 318 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 714 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 622 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 146 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 163 szt., bohaterów 1 szt.
od 57 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 134 szt., bohaterów 1 szt.
od 113 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 241 szt., bohaterów 2 szt.
od 39 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, transport lądowy, elementów 97 szt., bohaterów 1 szt.
od 218 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, budynki, elementów 444 szt., bohaterów 2 szt.
od 93 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 236 szt., bohaterów 4 szt.
od 123 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 304 szt., bohaterów 2 szt.
od 23 zł
wiek 5+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 93 szt., bohaterów 2 szt.
od 165 zł
wiek 8+, unisex, kosmos, elementów 757 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 104 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 288 szt., bohaterów 3 szt.
Wideo recenzje
LEGO FRIENDS 41716 | PRZYGODA POD ŻAGLAMI | RECENZJA
3 lipca 20224 289 przegląd
LEGO Friends 41716 Stephanie's Sailing Adventure unboxing & Speed Build
30 października 2022791 przegląd
LEGO Friends 41716 Stephanie's Sailing Adventure Speed Build
19 czerwca 202213 628 przegląd
LEGO 41716 Friends Stephanie's Sailing Adventure Speed Build Review
28 maja 20221 400 przegląd
LEGO 41716 Friends Stephanie's Sailing Adventure Boat Toy - Smyths Toys
24 maja 2022804 przegląd
Row Row Row your boat - LEGO Friends set #41716 Stephanie's Sailing Adventure Unboxing and Build
25 lipca 2023199 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 118 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 312 szt., bohaterów 4 szt.
od 135 zł
wiek 7+, unisex, transport lądowy, elementów 344 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 65 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 258 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 107 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 257 szt., modeli 3, ruchome części
od 123 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 267 szt., ruchome części
od 179 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 344 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 123 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 274 szt., bohaterów 6 szt.
od 100 zł
wiek 7+, unisex, budownictwo, elementów 340 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 125 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 296 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 109 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 264 szt., bohaterów 4 szt.
od 118 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 274 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części