Klocki Lego Chirrut Imwe 75524
Zdjęcia 4 |
Lego Chirrut Imwe 75524 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Chirrut Imwe 75524
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lego Star Wars 75524 Duża Figurk Chirrut Imwe Jedi | 150 zł |
LEGO Star Wars Chirrut Imwe (75524) | 150 zł |
LEGO Star Wars, klocki, 75524 | 130 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →