Klocki Lego Cement Mixer Truck 60325
Wideo 11Zdjęcia 6 |
Lego Cement Mixer Truck 60325 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Cement Mixer Truck 60325
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO City Ciężarówka z betoniarką 85 elementów (60325)Dołącz do budowniczych LEGO City za kierownicą fantastycznej ciężarówki z betoniarką. Przyjedź na plac budowy i użyj młota pn... więcejeumatycznego i taczki, aby zdemontować stary fundament. Przechyl rynnę zsypową z tyłu pojazdu i obróć bęben do mieszania, aby wylać beton. Kiedy skończysz, załaduj narzędzia i ruszaj na kolejny plac budowy! Rozetka.plZłóż skargę | 64 zł |
LEGO Klocki LEGO City - Ciężarówka z betoniarką (60325) WielokoloroweModel Lego® City Ciężarówka z betoniarką (60325) zachęci wyobraźnię dzieci do pracy. Pojazd z tej zabawki konstrukcyjnej ma o... więcejtwieraną kabinę dla kierowcy i obracający się bęben do mieszania. W komplecie jest też młot pneumatyczny, taczki i znak ostrzegający o budowie, a także dwie minifigurki pracowników budowy, które zapewnią długie godziny kreatywnej zabawy.Dla chłopców i dziewczynek w wieku od 4 latDo tego zestawu 4+ dołączone jest specjalnie uformowane podwozie startowe, które ułatwiadzieciom składanie modelu, oraz broszura ze szczegółowymi, ilustrowanymi instrukcjami i cyfrowy przewodnik po budowaniu dostępny w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania Lego na smartfony i tablety. Przewodnik oferuje intuicyjne funkcje powiększania i obracania, dzięki którym dzieci mogą obejrzeć powstający model z każdej strony.Odkrywan MediaMarkt.plZłóż skargę | 65 zł |
LEGO City 60325 Ciężarówka z betoniarkąKlocki City 60325 Ciężarówka z betoniarką Klocki City 60325 Ciężarówka z betoniarką LEGO City... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 64 zł |
Klocki LEGO City Ciężarówka z betoniarką 60325Ciężarówka z betoniarką LEGO® City Model LEGO® City Ciężarówka z betoniarką (60325) zachęci wyobraźnię dzieci do pracy. Pojaz... więcejd z tej zabawki konstrukcyjnej ma otwieraną kabinę dla kierowcy i obracający się bęben do mieszania. W komplecie jest też młot pneumatyczny, taczki i znak ostrzegający o budowie, a także dwie minifigurki pracowników budowy, które zapewnią długie godziny kreatywnej zabawy. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY: Liczba sztuk: 85 Zalecany wiek: 4+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 191 Wysokość pudełka (mm): 46 Waga opakowania (kg): 0,326 Pojazd budowlany dla dzieci w wieku od 4 lat Zapoznaj dzieci w wieku od 4 lat z kreatywną zabawą dzięki ciężarówce z betoniarką, 2 minifigu Maxelektro.plZłóż skargę | 63 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City Ciężarówka Z Betoniarką 60325 DZI-ZKLO-LGO-Klocki LEGO 60325 Ciężarówka z betoniarką Model LEGO® City Ciężarówka z betoniarką (60325) zachęci wyobraźnię dzieci do pracy... więcej. Pojazd z tej zabawki konstrukcyjnej ma otwieraną kabinę dla kierowcy i obracający się bęben do mieszania. W komplecie jest też młot pneumatyczny, taczki i znak ostrzegający o budowie, a także dwie minifigurki pracowników budowy, które zapewnią długie godziny kreatywnej zabawy. Dla chłopców i dziewczynek w wieku od 4 lat Do tego zestawu 4+ dołączone jest specjalnie uformowane podwozie startowe, które ułatwiadzieciom składanie modelu, oraz broszura ze szczegółowymi, ilustrowanymi instrukcjami i cyfrowy przewodnik po budowaniu dostępny w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety. Przewodnik oferuje intuicyjne funkcje powiększania i obracania, dzięki którym dzieci mogą obejrzeć powstający model z każdej strony. Odkrywanie świata przez zabawę Dzieci widzą dokoła siebie mnóstwo fascynujących pojazdów i maszyn, a dzięki zestawom konstrukcyjnym LEGO City Superpojazdy pełnym realistycznych modeli i ciekawych postaci mogą poznać je z bliska oraz zainspirować się do swobodnej, pomysłowej zabawy. Ciekawa maszyna budowlana — z zestawem LEGO® City Ciężarówka z betoniarką (60325) budowanie będzie jeszcze fajniejsze. Zaprojektowany dla czterolatków i starszych dzieci zestaw z betoniarką inspiruje do wspaniałej zabawy w budowę Zawartość opakowania — w środku jest wszystko, czego dzieci potrzebują do zbudowania modelu LEGO® City Ciężarówka z betoniarką oraz taczki, młot pneumatyczny, znak ostrzegający o budowie oraz dwie minifigurki pracowników budowy Realistyczna zabawa — ciężarówka z betoniarką ma obracający się bęben do mieszania, z którego do rozkładanej rynny z tyłu pojazdu wypadają klocki przedstawiające beton (jak w prawdziwej betoniarce!) Fajna zabawka dla dzieci — zestaw będzie wspaniałym prezentem na urodziny lub z innej okazji dla chłopców i dziewczynek od 4 lat Łatwo przenosić i przechowywać — po zbudowaniu model Ciężarówka z betoniarką ma ok. 9 cm wysokości, 14 cm długości i 7 cm szerokości Zestaw LEGO® City 4+ — zawiera klocek startowy LEGO, ilustrowaną broszurę z instrukcjami oraz cyfrowy przewodnik po budowaniu dostępny w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO W komplecie interaktywny przewodnik po budowaniu — w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO® na smartfony i tablety dzieci mogą przybliżać i obracać powstający model, by obejrzeć go ze wszystkich stron Rozwija kreatywność dzieci — zestawy LEGO® City Superpojazdy wzmacniają pewność siebie dzieci i pomagają im rozwijać ważne umiejętności, ponieważ zawierają realistyczne modele i ciekawe postacie inspirujące do swobodnej, kreatywnej rozrywki Zabawki najwyższej jakości — wszystkie elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i zawsze Komputronik.plZłóż skargę | 79 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 318 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 193 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 59 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 181 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO City 60325 Cement Mixer Truck - LEGO Speed Build Review
4 stycznia 2022113 466 przegląd
LEGO 60325 City Cement Mixer Truck 2022 New Speed Build Review
1 stycznia 20222 116 przegląd
NEW 2022 Collection - LEGO City 60325 Cement Mixer Truck - Speed Build - Compact Lego Builds
27 grudnia 20211 147 przegląd
BETONIARKA LEGO 60325 RECENZJA
19 września 20224 989 przegląd
LEGO CITY 60325 Cement Mixer Truck - Speed Build
8 marca 20222 340 przegląd
LEGO City Great Vehicles Cement Mixer Truck 60325 - Behind the Scenes ASMR
16 października 2022222 przegląd
LEGO instructions - City - Traffic - 60325 - Cement Mixer Truck
2 stycznia 20221 306 przegląd
LEGO City 60325 Cement Mixer Truck
3 czerwca 2023517 przegląd
LEGO City 60325 || Camión hormigonera || Unboxing & building || Juega con Carlos VR
5 listopada 20225 626 przegląd
Lego City Cement Mixer Truck - 60325 - RELAXING LEGO BUILD AND UNBOXING (no talking) ASMR
23 września 202226 268 przegląd
LEGO Speed Build! - Lego City 60325 - cement mixer truck I ASMR
6 grudnia 202217 351 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 45 zł
wiek 4+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 87 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 82 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 64 zł
wiek 3+, unisex, zestawy elementów, elementów 103 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 73 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 35 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 98 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 30 zł
wiek 7+, unisex, zestawy fabularne, elementów 84 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części