Telewizor Kruger&Matz H-24HD10 24 " (KM0224)
Zdjęcia 6 |
Kruger&Matz H-24HD10 24 "
Wyświetlacz:24 ", 1366x768 px, 60 Hz
Multimedia:tuner T2, bez Smart TV
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Kruger&Matz H-24HD10 24 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kruger&Matz Telewizor 24" HD KM0224-T4 1366x768 px DVB-T2 H265 230/12V Pod | 489 zł |
Telewizor LED Kruger&Matz KM0224 24 cale HD Ready | 462 zł |
Kruger & Matz Telewizor 24 cale Smart VIDAA DVB-T2 TVKIM24LKM0224V | 567 zł |
Kruger&Matz Telewizor 24 SmartTV VIDAA KM0224-V 1366x768 px Wi-Fi DVB-T2 P | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →