Telewizor Kruger&Matz H-32HD20 32 " (KM0232T)
Zdjęcia 6 |
Kruger&Matz H-32HD20 32 "
Wyświetlacz:32 ", 1366x768 px, 60 Hz
Multimedia:tuner T2, bez Smart TV
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Kruger&Matz H-32HD20 32 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kruger&Matz Telewizor 32" KM0232-T5 1366x768 px HD DVB-T2 H265 HEVC Podświ | 579 zł |
Telewizor LED Kruger & Matz KM0232T3 32 cale HD Ready | 545 zł |
Telewizor KRUGER&MATZ KM0232-T4 32" LED | 600 zł |
Telewizor Kruger&Matz KM0232-T5 LED 32'' HD Ready | 597 zł |
Telewizor KRUGER&MATZ KM0232-T4 32" LED | 600 zł |
Kruger&Matz Telewizor 32" HD KM0232-T4 1366x768 px DVB-T2 H265 HEVC Podświ | 571 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →