Telewizor Kruger&Matz H-32HD10 32 "
Zdjęcia 3 |
Kruger&Matz H-32HD10 32 "
Wyświetlacz:32 ", 1366x768 px, 60 Hz
Multimedia:tuner T2, bez Smart TV
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Kruger&Matz H-32HD10 32 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor Kruger&Matz KM0232-T3 LED 32'' HD Ready | 578 zł |
KRUGER & MATZ TELEWIZOR LED 32 | 569 zł |
Telewizor Kruger&Matz 32" HD DVB-T2 H.265 HEVC | 608 zł |
Telewizor Kruger&Matz KM0232-S4 LED 32'' HD Ready Linux | 678 zł |
Telewizor Kruger&Matz 32" HD DVB-T2 H.265 HEVC | 616 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →