Telewizor Xiaomi Mi TV A2 32 32 " (L32M7-EARU)
Zdjęcia 6 |
Najmłodszy model z rodziny niedrogich inteligentnych telewizorów Xiaomi, wprowadzony na światowy rynek na samym początku 2023 roku. W przeciwieństwie do swoich odpowiedników z linii A2 z większymi ekranami po przekątnej, omawiana instancja uzyskała prosty wyświetlacz w formacie HD (1366x768 pikseli). Natomiast w starszych modyfikacjach rodziny panele 4K są instalowane w całości.
Po wyjęciu z pudełka telewizor działa na systemie Android TV 11, który wyróżnia się elastycznością w zakresie instalowania wszelkiego rodzaju aplikacji i urzeka wygodnym sterowaniem. W szczególności Xiaomi Mi TV A2 32 rozumie polecenia głosowe wydawane przez wirtualnego asystenta Google Assistant. Model ma również wbudowanego Chromecasta. Telewizor posiada 1,5 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci nieulotnej (na programy użytkownika i klientów). W obudowę panelu telewizora wbudowane zostały głośniki stereo o łącznej mocy 20 W z obsługą technologii Dolby Audio, DTS-X i DTS Virtual:X Sound. Dodatkowo model został wyposażony w dwa porty USB oraz taką samą ilość złączy HDMI. Aby powiesić telewizor na ścianie, użyj wspornika VESA o wymiarach 100x100 mm.
Kup Xiaomi Mi TV A2 32 32 "
Wszystkie ceny 10 →Smart TV Xiaomi MI A2 L32M7 32" HD LED WIFI L32M7-EAEU | 1 000 zł |
Telewizor LED Xiaomi Mi TV A2 32" 32 cale Full HD | 899 zł |
Telewizor XIAOMI A2 L32M7-EAEU 32" LED Android TV | 1 000 zł |
Telewizor XIAOMI A2 L32M7-EAEU 32" LED Android TV 40273 | 1 000 zł |