Телевізор Xiaomi Mi TV A2 32 32 " (L32M7-EARU)
Фото 6 |
Молодша модель із сімейства недорогих смарт-телевізорів Xiaomi, випущених на глобальний ринок на початку 2023 року. На відміну від побратимів по лінійці A2 з більшими розмірами екранів по діагоналі, екземпляр, що розглядається, обзавівся простим дисплеєм HD-формату (1366х768 пікселів). Тоді як у старших модифікаціях сімейства встановлені 4К-панелі. "З коробки" телевізор працює під керуванням ОС Android TV 11, яка примітна гнучкістю в плані встановлення різноманітних додатків і підкуповує зручним керуванням.
Зокрема Xiaomi Mi TV A2 32 розуміє голосові команди, віддані через віртуального помічника Google Assistant. Також у моделі є вбудований Chromecast. Оперативної пам'яті в телевізорі налічується 1.5 ГБ, енергонезалежної - 8 ГБ (для програм користувача і клієнтів). У корпус ТВ-панелі вбудували стереодинаміки сумарною потужністю 20 Вт із підтримкою технологій Dolby Audio, DTS-X та DTS Virtual:X Sound. На додаток модель обладнали двома USB-портами та аналогічною кількістю роз'ємів HDMI. Для підвішування телевізора на стіну використовується кронштейн VESA розміром 100х100 мм.
Купити Xiaomi Mi TV A2 32 32 "
Усі ціни 10 →Smart TV Xiaomi MI A2 L32M7 32" HD LED WIFI L32M7-EAEU | 1 000 zł |
Telewizor LED Xiaomi Mi TV A2 32" 32 cale Full HD | 899 zł |
Telewizor XIAOMI A2 L32M7-EAEU 32" LED Android TV | 1 000 zł |
Telewizor XIAOMI A2 L32M7-EAEU 32" LED Android TV 40273 | 1 000 zł |