Телевізор Xiaomi Mi TV A2 43 43 "
Фото 4 |
Недорогий 4К-телевізор з помірними розмірами екрану – 43 дюйми по діагоналі. У моделі встановлена IPS-панель з широкими кутами горизонтальної та вертикальної оглядовості (178 ° по всіх напрямках), що характеризується роздільною здатністю 3840х2160 пікселів. Для дисплея телевізора заявлено охоплення 90% колірного простору DCI-P3, також екран підтримує відображення HDR-контенту (HLG, HDR10 та Dolby Vision).
Для компенсації розмиття об'єктів, що швидко рухаються, в кадрі моделі дісталася підтримка технології MEMC. А ось частота оновлення у дисплея Xiaomi Mi TV A2 43 стандартна – 60 Гц. Працює ТВ-панель під керуванням ОС Android TV 10 із вбудованим Chromecast для трансляції контенту з мобільних гаджетів та голосовим підмайстром Google Assistant. Оперативної пам'яті телевізорі є 2 ГБ, ємність накопичувача даних становить 16 ГБ.
За звуковий супровід картинки на екрані несуть відповідальність стереодинаміки формату 2 х 12 Вт із підтримкою технологій Dolby Audio та DTS-HD. На борту моделі встановлений дводіапазонний Wi-Fi, є LAN-роз'єм для підключення проводового інтернету, два USB-порти, три HDMI-роз'єми, оптичний аудіовиход на зовнішню акустику. Для підвішування ТВ-панелі на стіну підійде кріплення VESA типорозміру 300х300 мм.
Купити Xiaomi Mi TV A2 43 43 "
Усі ціни 8 →Telewizor Xiaomi MI A2 43" LED 4K UHD Android TV MI LED TV A2 43 | 1 599 zł |
Telewizor Xiaomi A2 L43M7 LED 43'' 4K Ultra HD Android Darmowa dostawa | 1 420 zł |
XIAOMI Telewizor Mi TV A2 43 cale | 1 568 zł |
Xiaomi TV A2 43" - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Darmowa dos | 1 444 zł |
Xiaomi Ela4817eu 43´´ Hd Led Tv Czarny Europe PAL / EU Plug | 3 061 zł |
Модификації Xiaomi Mi TV A2 43
Ціни на Xiaomi Mi TV A2 43 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi TV A2 43 43 " | від 1 420 zł | 8 пропозицій | ||
Xiaomi Mi TV A2 50 50 " | від 1 888 zł | 4 пропозиції | ||
Xiaomi Mi TV A2 55 55 " | від 1 999 zł | 4 пропозиції |