Telewizor Sharp 32FH8EA 32 "
Zdjęcia 7 |
Sharp 32FH8EA 32 "
Wyświetlacz:32 ", 1920x1080 px, 60 Hz, ids 400 kl./s, Direct LED
Multimedia:tuner T2, Android TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Sharp 32FH8EA 32 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sharp TV LED Full HD 80 cm 32FH8EA 32FH8ETelewizor LED Full HD – 80 cm (32")
Smart TV - Android 11
Dźwięk 2 x 12 W - Głośniki Harman Kardon
3 x HDMI, 2 x USB, 1 x... więcejRJ 45
Asystent Google Amazon.plZłóż skargę | 1 635 zł |
Telewizor SHARP 32FH8EA 32" LED Android TVModel 32FH8EA to bezramkowy telewizor LED Sharp Android TV™ o rozdzielczości Full HD, z wyjątkowymi funkcjami multimedialnymi... więcej. Sharp Android TV ułatwia korzystanie z telewizora. Wybieraj spośród ponad 400 000 filmów i programów z różnych serwisów streamingowych. Poproś Google o sterowanie telewizorem Sharp, otrzymuj rekomendacje dotyczące tego, co oglądać, przyciemniaj światła i wiele innych funkcji za pomocą głosu. Przesyłaj zdjęcia, filmy i muzykę z urządzeń inteligentnych do telewizora Sharp dzięki wbudowanemu urządzeniu Chromecast. Electro.plZłóż skargę | 1 000 zł |
Telewizor SHARP 32FH8EA 32" LED Android TVModel 32FH8EA to bezramkowy telewizor LED Sharp Android TV™ o rozdzielczości Full HD, z wyjątkowymi funkcjami multimedialnymi... więcej. Sharp Android TV ułatwia korzystanie z telewizora. Wybieraj spośród ponad 400 000 filmów i programów z różnych serwisów streamingowych. Poproś Google o sterowanie telewizorem Sharp, otrzymuj rekomendacje dotyczące tego, co oglądać, przyciemniaj światła i wiele innych funkcji za pomocą głosu. Przesyłaj zdjęcia, filmy i muzykę z urządzeń inteligentnych do telewizora Sharp dzięki wbudowanemu urządzeniu Chromecast.... Avans.plZłóż skargę | 1 000 zł |
Sharp 32FH8EA 32" LED Full HD Android TV DVB-T2Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl OleOle.plZłóż skargę | 999 zł |
Sharp 32FH8EA 32" LED Full HD Android TV DVB-T2Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDZłóż skargę | 999 zł |
Sharp 32FH8EA - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem | 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 095 zł
32 ", Full HD, 60 Hz, HDR10, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 098 zł
40 ", Full HD, 60 Hz, Direct LED, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 071 zł
32 ", 60 Hz, HDR10, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 997 zł
40 ", Full HD, 60 Hz, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 221 zł
32 ", 60 Hz, ids 400 kl./s, HDR10, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 190 zł
40 ", Full HD, 60 Hz, ids 1100 kl./s, Direct LED, HDR10, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 264 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 905 zł
24 ", 60 Hz, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 895 zł
32 ", 60 Hz, Direct LED, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 282 zł
43 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 299 zł
40 ", Full HD, 60 Hz, ids 400 kl./s, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 901 zł
32 ", Full HD, 60 Hz, Direct LED, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2