Telewizor Xiaomi Mi TV A2 50 50 " (L50M7-EARU)
Zdjęcia 4 |
Zrównoważony Android TV z wbudowanym Chromecastem i sterowaniem głosowym za pomocą Asystenta Google. Model wyposażono w ekran o przekątnej 50 cali i wysokiej rozdzielczości 4K (3840x2160 pikseli). Wyświetlacz panelu telewizora charakteryzuje się pokryciem około 90% przestrzeni barwnej DCI-P3, a także poprawnie radzi sobie z transmisją treści HDR. Aby zapewnić wysokiej jakości renderowanie bardzo dynamicznych scen, telewizor zaimplementował technologię MEMC, która ma na celu kompensację rozmycia szybko poruszających się obiektów.
Za odtwarzanie dźwięku w modelu odpowiadają dwa głośniki o mocy 12 W, a za poprawę dźwięku odpowiada technologia Dolby Atmos w parze z DTS-HD. Zewnętrzna akustyka jest podłączona do Xiaomi Mi TV A2 50 przez optyczne wyjście audio. Inne interfejsy urządzenia są reprezentowane przez port Ethernet do połączenia z Internetem, dwa USB i trzy HDMI. Widzom uprzejmie udostępniamy wieloformatowy tuner cyfrowy obsługujący standardy nadawania DVB-T2, DVB-C oraz DVB-S/S2. Sposób montażu naściennego panelu TV polega na zastosowaniu uchwytu VESA 300x300 mm.
Kup Xiaomi Mi TV A2 50 50 "
Telewizor Xiaomi A2 L50M7 LED 50'' 4K Ultra HD Android | 1 895 zł |
Xiaomi A2 TV 50" (125 cm), Smart TV, Android TV, 4K UHD, 3840 x 2160, Wi-F | 1 937 zł |
Xiaomi TV A2 50" - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Darmowa dos | 1 888 zł |
Xiaomi A2 TV 50" (125 cm), Smart TV, Android TV, 4K UHD, 3840 x 2160, Wi-F | 2 744 zł |
Modyfikacje Xiaomi Mi TV A2 50
Ceny na Xiaomi Mi TV A2 50 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi TV A2 43 43 " | od 1 420 zł | 8 oferty | ||
Xiaomi Mi TV A2 50 50 " | od 1 888 zł | 4 oferty | ||
Xiaomi Mi TV A2 55 55 " | od 1 999 zł | 4 oferty |