Телевізор Xiaomi Mi TV A2 50 50 " (L50M7-EARU)
Фото 4 |
Врівноважений телевізор, що працює під керуванням смарт-системи Android TV із вбудованим Chromecast та підтримкою голосового керування через помічника Google Assistant. Модель обладнана екраном калібру 50 дюймів по діагоналі з високою роздільною здатністю 4К (3840х2160 пікселів). Дисплей ТВ-панелі характеризується охопленням близько 90% колірного простору DCI-P3, також він коректно справляється з трансляцією HDR-контенту.
Для якісного промальовування високодинамічних сцен у телевізорі реалізована технологія MEMC, націлена на компенсацію розмиття об'єктів, що швидко рухаються. За виведення звуку в моделі відповідають два динаміки по 12 Вт, а за покращення звучання – технологія Dolby Atmos на пару з DTS-HD. Зовнішня акустика підключається до Xiaomi Mi TV A2 50 через оптичний аудіовиход. Інші інтерфейси пристрою представлені Ethernet-портом для підключення до інтернету, двома USB та трьома HDMI. У допраспоряжение аудиторії глядачів люб'язно надається мультиформатний цифровий тюнер з підтримкою мовних стандартів DVB-T2, DVB-C і DVB-S/S2. Настінний спосіб кріплення ТВ-панелі має на увазі використання кронштейна VESA 300х300 мм.
Купити Xiaomi Mi TV A2 50 50 "
Telewizor Xiaomi A2 L50M7 LED 50'' 4K Ultra HD Android | 1 895 zł |
Xiaomi A2 TV 50" (125 cm), Smart TV, Android TV, 4K UHD, 3840 x 2160, Wi-F | 1 937 zł |
Xiaomi TV A2 50" - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Darmowa dos | 1 888 zł |
Xiaomi A2 TV 50" (125 cm), Smart TV, Android TV, 4K UHD, 3840 x 2160, Wi-F | 2 744 zł |
Модификації Xiaomi Mi TV A2 50
Ціни на Xiaomi Mi TV A2 50 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi TV A2 43 43 " | від 1 420 zł | 8 пропозицій | ||
Xiaomi Mi TV A2 50 50 " | від 1 888 zł | 4 пропозиції | ||
Xiaomi Mi TV A2 55 55 " | від 1 999 zł | 4 пропозиції |