Telewizor Sharp 40FH2EA 40 " (2T-C40FH2EL2AB)
Zdjęcia 7 |
Sharp 40FH2EA 40 "
40 "43 "
Wyświetlacz:40 ", 1920x1080 px, 60 Hz, ids 400 kl./s
Multimedia:tuner T2, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Sharp 40FH2EA 40 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sharp 40fh2ea 40 Full Hd Led Tv One Size 5903802469912 | 1 499 zł |
Sharp 40FH2EA 40" (101cm) Full HD Android Frameless TV Sharp ...nie z tej | 1 303 zł |
Sharp 40FH2EA 40" LED Full HD Android TV - darmowy odbiór w 22 miastach i | 1 199 zł |
Modyfikacje Sharp 40FH2EA
Ceny na Sharp 40FH2EA |
---|---|---|---|---|
Sharp 40FH2EA 40 " | od 1 199 zł | 3 oferty | ||
Sharp 43FH2EA 43 " | od 1 198 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →