Telewizor Xiaomi Mi TV Q1 75 75 " (L75M6-ESG)
Wideo 10Zdjęcia 12 |
Prawdziwy gigant z ekranem o przekątnej 75 cali i matrycą VA z podświetleniem QLED do wyświetlania obrazu. Panel jest oświetlony 384 diodami LED i posiada 192 strefy ściemniania dla bardziej precyzyjnej kontroli jasności. Obsługuje również cały pakiet specyfikacji HDR: HDR10+, HLG i Dolby Vision. Współczynnik kontrastu w zastosowanej matrycy VA osiąga 10 000:1 przy maksymalnej jasności szczytowej 1000 cd/m².
Jeden z portów HDMI w arsenale interfejsów telewizora wykonany jest zgodnie z wersją 2.1 - dzięki niemu na wyświetlaczu panelu telewizora może być wyświetlany obraz 4K z częstotliwością 120 Hz (przy użyciu technologii MEMC). Dodatkowo model wyposażony jest w podwójną parę kanałów audio, z których każdy posiada parę głośników szerokopasmowych oraz głośnik wysokotonowy. System głośników obsługuje Dolby Atmos i DTS-HD Master Audio. Inteligentne szczegóły Xiaomi Mi TV Q1 75 ujawnia znany system operacyjny Android TV 10 z wbudowanym Chromecastem i sterowaniem głosem Google Assistant. Pamięć modelu to 2/32 GB. Do zawieszenia na ścianie 33-kilogramowego panelu TV potrzebny będzie mocny wspornik VESA 400x300 mm.
Kup Xiaomi Mi TV Q1 75 75 "
Telewizor QLED Xiaomi Mi TV Q1 75 cali 4K UHD | 4 599 zł |
XIAOMI TV 75 MI TV Q1 QLED UHD STV | 4 699 zł |
XIAOMI TV 75 MI TV Q1 QLED UHD STV | 4 699 zł |