Телевізор Kruger&Matz H-24HD10 24 " (KM0224)
Фото 6 |
Kruger&Matz H-24HD10 24 "
Екран:24 ", 1366x768 пікс, 60 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, без Smart TV
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Kruger&Matz H-24HD10 24 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kruger&Matz Telewizor 24" HD KM0224-T4 1366x768 px DVB-T2 H265 230/12V Pod | 489 zł |
Telewizor LED Kruger&Matz KM0224 24 cale HD Ready | 462 zł |
Kruger & Matz Telewizor 24 cale Smart VIDAA DVB-T2 TVKIM24LKM0224V | 567 zł |
Kruger&Matz Telewizor 24 SmartTV VIDAA KM0224-V 1366x768 px Wi-Fi DVB-T2 P | 599 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →