Pamięć RAM Kingston Fury Impact DDR3 2x8Gb KF318LS11IBK2/16
Zdjęcia 6 |
Kingston Fury KF318LS11IBK2/16 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Impact DDR3 2x8Gb KF318LS11IBK2/16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć do laptopa Kingston Fury Impact, SODIMM, DDR3L, 16 GB, 1866 MHz, CL | 375 zł |
Zestaw 2 pamięci do laptopa Kingston FURY Impact 16 GB (2 x 8 GB) 1866 MHz | 391 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kingston 16GB 1866MHz DDR3L CL11 SODIMM (Kit of 2) 1 | 369 zł |
Kingston Fury Impact, SODIMM, DDR3L, 16 GB, 1866 MHz, CL11 | 370 zł |
Polecamy