Smartfon Infinix Note 12 Pro 5G 128 GB
Wideo 28Zdjęcia 20 | od 1 100 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Infinix Note 12 Pro 5G 128 GB
Wyświetlacz:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 393 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Dimensity 810
Aparat:3 moduły, 108 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:188 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Infinix Note (średnie+)Porównaj w tabeli →
od 648 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 219 g
od 835 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 203 g
od 1 496 zł
zakrzywiony ekran, 6.78 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99 Ultimate, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 190 g
od 583 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 899 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 649 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 219 g
od 1 196 zł
6.78 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99 Ultimate, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 190 g
od 949 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6080, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 100 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 810, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 999 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
Wideo recenzje
Infinix Note 12 Pro | Tanie 108 Mpix w ultrasmukłej obudowie
18 października 202212 732 przegląd
INFINIX NOTE 12 PRO | Zamiesza na rynku? | RECENZJA
27 października 20223 120 przegląd
Infinix Note 12 Pro Recenzja | 108MP w przystępnej cenie! Czy warto?
26 października 20224 587 przegląd
Dobry smartfon w dobrej cenie INFINIX Note 12 Pro
26 września 202223 863 przegląd
Infinix Note 12, Note 12 Pro 5G oraz Note 12 Pro PROsto z premiery w Polsce
26 września 20225 877 przegląd
Sprawdzamy nowego smartfona - Infinix Note 12 Pro #shorts
24 października 20222 359 przegląd
Sprawdzamy nowego smartfona - Infinix Note 12 Pro
21 października 20223 804 przegląd
Infinix Note 12 Pro - pierwsze wrażenia, Krótka Mobzilla odc. 117
31 października 202261 245 przegląd
Do Polski wchodzi nowa marka smartfonów. Oto co potrafi Infinix NOTE 12 Pro
19 października 202213 878 przegląd
Infinix Note 12 Pro - mocny gracz za rozsądne pieniądze
10 października 20221 240 przegląd
Infinix Note 12 Pro - nowość w świetnej cenie
26 września 202234 743 przegląd
INFINIX NOTE 12 PRO naprawdę mnie zaskoczył!
7 października 20229 773 przegląd
REDMI NOTE 12 PRO 5G UNBOXING & GAMING TEST | REDMI NOTE 12 PRO FREE FIRE GAMEPLAY, FF TEST
23 grudnia 202234 452 przegląd
Infinix Note 12 Pro 5G Tips and Tricks | Infinix Note 12 Top 40+ Hidden Features in Hindi
20 października 20226 645 przegląd
Infinix Note 12 Pro 5G Tips and Tricks | Infinix Note 12 Pro 5G Hidden Features in Hindi
17 sierpnia 2023543 przegląd
Infinix Note 12 Pro 5G Unboxing & Overview | Buy or Not ? | Camera Samples 108MP ?
14 października 2022322 przegląd
Nothing Phone 1 Vs Infinix Note 12 Pro 5G - Full Comparison [Full Specifications]
11 października 2022732 przegląd
Infinix Note 12 Pro 5G vs Poco M4 Pro 5G full mobile comparison under 18000
19 lipca 202210 299 przegląd
infinix note 12 pro unboxing #shorts #infinixnote12pro
9 lipca 2022840 przegląd
OnePlus Nord N20 SE Vs Infinix Note 12 Pro 5G - Full Comparison [Full Specifications]
26 listopada 2022353 przegląd
Moto G52 Vs Infinix Note 12 Pro 5G - Full Comparison [Full Specifications]
16 lipca 20221 381 przegląd
INFINIX NOTE 12 PRO 5G | CODM GRAPHICS AND FRAME RATE SETTINGS #smoothgaming #codmobilegameplay
18 października 202213 224 przegląd
Infinix Note 12 Pro Unboxing & Quick Review - Time To Unbox
10 lipca 2022608 przegląd
infinix note 12 pro vs realme c35 | infinix note 12 pro | realme c35 unboxing review
11 lipca 2022391 przegląd
infinix note 12 pro 5g unboxing #shorts #shortsfeed #youtubeshorts #5g #infinixnote12
25 lipca 2022116 przegląd
Infinix Note 12 Pro Unboxing | Infinix Note 12 Pro 4g First Look |
30 sierpnia 2022153 przegląd
Xiaomi 11i HyperCharge Vs Infinix Note 12 Pro 4G - Full Comparison [Full Specifications]
2 września 2022662 przegląd
Infinix Note 12 Pro 5G Vs Xiaomi Redmi 11 Prime 5G
29 września 2022168 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 196 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 204 g
od 835 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 989 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 949 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6080, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 205 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh