Smartfon Infinix Hot 30 5G 128 GB / 4 GB
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Zamknij
Menu
Infinix Hot 30 5G 128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.78 ", 2460х1080, 396 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Dimensity 6020
Aparat:2 moduły, 50 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:215 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Infinix Hot 30 5G 128 GB / 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Infinix HOT 30 5G Knight Black 4/128GB X6832Obsługa sieci 5G 128 GB pamięci wewnętrznej Duży i jasny ekran 90 Hz 6.78" FHD+ Szybkie ładowanie 18W z pojemną baterią 6000 mAh Aparat do selfie 8 Mpx z lampą błyskową Nawet do 8 GB RAM (rozszerzenie 4+4 GB) Główny aparat 50 Mpx Płatności zbliżeniowe NFC Oficjalny partner Infinix Infinixstore.euDostawa: w Polsce Złóż skargę | 946 zł |
Infinix Hot 30 5G 4/128GB CzarnyInfinix Hot 30 5G 4GB 128GB Knight Black Ekran 120 Hz 6.78″ IPS | Obsługa sieci 5G | Baterią... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 545 zł |
Infinix HOT 30 5G Aurora Blue 4/128GB X6832Obsługa sieci 5G 128 GB pamięci wewnętrznej Duży i jasny ekran 90 Hz 6.78" FHD+ Szybkie ładowanie 18W z pojemną baterią 6000 mAh Aparat do selfie 8 Mpx z lampą błyskową Nawet do 8 GB RAM (rozszerzenie 4+4 GB) Główny aparat 50 Mpx Płatności zbliżeniowe NFC Oficjalny partner Infinix Infinixstore.euDostawa: w Polsce Złóż skargę | 946 zł |
Seria Infinix Hot (średnie)Porównaj w tabeli →
od 549 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 546 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 831 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 595 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 599 zł
6.82 ", 263 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 198 g
od 449 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 549 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 205 g
od 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 195 g
od 545 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 215 g
od 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 796 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G70, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, stereo, ładowanie: 5200 mAh, 201 g
od 875 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
Wideo recenzje
Budget లో 5G Mobile || Infinix Hot 30 5G Mobile Unboxing in Telugu
15 lipca 202316 656 przegląd
Buy Infinix Hot 30 5G Display Combo Folder, Free Delivery High Quality Best Price Maxbhi
21 października 2023557 przegląd
How to hide apps in Infinix hot 30 5g | Infinix hot 30 5g me app hide setting kaise kare | apps hide
5 października 20237 762 przegląd
How To New Update In Infinix Hot 30 5G - Android Version 13 - Software Update, Game, System Update,
28 czerwca 2023959 przegląd
How To Use Magic Ring in Infinix All Phone | Infinix HOT 30 5G New Update | Infinix Dynamic Island
9 stycznia3 375 przegląd
Coming soon new Smart phone infinix hot 30 5g #viral#shorts#youtube
13 maja 2023474 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 533 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 649 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 4 Gen 1, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 750 zł
6.67 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G80, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 202 g
od 517 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 499 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 615 zł
5G, 6.8 ", 387 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 208 g
od 851 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 567 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 831 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g