Smartfon Infinix Hot 20 128 GB / 6 GB (X6826B)
Wideo 2Zdjęcia 20 |
Zamknij
Menu
Infinix Hot 20 128 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.82 ", 1640x720, 263 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Helio G85
Aparat:2 moduły, 50 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:198 g
Rozszerzenie programowe pamięci RAM do 11 GB. Częstotliwość odpytywania warstwy sensorycznej wynosi 180 Hz. Odwrotne ładowanie przewodowe 5W.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Infinix Hot 20 128 GB / 6 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INFINIX Smartfon INFINIX Hot 20 NFC 6/128GB CzarnyZ Infinix HOT 20 zabawa nie ma końca. Daj się ponieść rozrywce z dużym, płynnym wyświetlaczem 90Hz. Baw się dłużej, bo nawet do 3 dni bez ładowania dzięki dużej baterii 5000 mAh i funkcji Maraton Energii. Rób wyjątkowe zdjęcia nawet po zmroku z tylnym aparatem 50Mpx i przednim 8Mpx z podwójną lampą błyskową. Korzyści: Ośmiordzeniowy procesor MediaT... więcejek Helio G85 gwarantuje efektywną pracę wszystkich funkcji urządzenia Świetne odwzorowanie kolorów i ostry obraz zapewni ekran IPS 6,82" o rozdzielczości 720 x 1640 Dużo miejsca na potrzebne dane znajdziesz w pamięci wewnętrznej 128 GB System potrójnego aparatu 50 MP + 0.3 MP pozwala wykonywać fantastyczne zdjęcia Przedni aparat 8 MP zapewni perfekcyjne selfie Smartfon jako nawigacja dzięki modułowi GPS Akumulator 5000 mAh i szybkie ładowanie 18W System operacyjny Android 12 Czytnik linii papilarnych i funkcja rozpoznawania twarzy jeszcze lepiej zabezpieczą Twoje dane MediaMarkt.plZłóż skargę | 999 zł |
Infinix HOT 20 NFC 6/128GB Czarnyoferuje opcję ładowania wstecznego, co pozwoli postawić go w roli powerbanku i naładować inny... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 599 zł |
INFINIX Smartfon INFINIX Hot 20 NFC 6/128GB BiałyZ Infinix HOT 20 zabawa nie ma końca. Daj się ponieść rozrywce z dużym, płynnym wyświetlaczem 90Hz. Baw się dłużej, bo nawet do 3 dni bez ładowania dzięki dużej baterii 5000 mAh i funkcji Maraton Energii. Rób wyjątkowe zdjęcia nawet po zmroku z tylnym aparatem 50Mpx i przednim 8Mpx z podwójną lampą błyskową. Korzyści: Ośmiordzeniowy procesor MediaT... więcejek Helio G85 gwarantuje efektywną pracę wszystkich funkcji urządzenia Świetne odwzorowanie kolorów i ostry obraz zapewni ekran IPS 6,82" o rozdzielczości 720 x 1640 Dużo miejsca na potrzebne dane znajdziesz w pamięci wewnętrznej 128 GB System potrójnego aparatu 50 MP + 0.3 MP pozwala wykonywać fantastyczne zdjęcia Przedni aparat 8 MP zapewni perfekcyjne selfie Smartfon jako nawigacja dzięki modułowi GPS Akumulator 5000 mAh i szybkie ładowanie 18W System operacyjny Android 12 Czytnik linii papilarnych i funkcja rozpoznawania twarzy jeszcze lepiej zabezpieczą Twoje dane MediaMarkt.plZłóż skargę | 999 zł |
Seria Infinix Hot (średnie)Porównaj w tabeli →
od 549 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 546 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 831 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 595 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 599 zł
6.82 ", 263 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 198 g
od 449 zł
6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 549 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 205 g
od 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 195 g
od 545 zł
5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 215 g
od 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 599 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G70, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, stereo, ładowanie: 5200 mAh, 201 g
od 875 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 796 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
Wideo recenzje
Infinix Hot 20 | Unboxing en Español
3 grudnia 202270 311 przegląd
Infinix Hot 20 Review: TOO GOOD for an entry-level phone!
30 listopada 202221 467 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 869 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 4 Gen 1, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 702 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 810, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 2 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 789 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 559 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 549 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 4100 mAh, 175 g
od 700 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5180 mAh, 192 g
od 583 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 999 zł
6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G80, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 556 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 699 zł
6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, MediaTek MT8788V/WA, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: 5200 mAh, 217 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g