Inwerterowy półautomat spawalniczy IDEAL Tecno MIG 255/2 Pro (TMIG255/2)
Zdjęcia 5 |
IDEAL Tecno MIG 255/2 Pro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL Tecno MIG 255/2 Pro
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spawarka Migomat Ideal Tecno Mig 255 Mag Mma Flux 250A 230V 400V Igbt Alu | 3 859 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 255/2 PRO IGBT - zestaw : Wyposażenie - pa | 3 059 zł |
Spawarka Inwerterowa Ideal Tecno Mig 320 LCD Synergia Mma Tig Alu 400V 300 | 6 049 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecno Mig 255 Mag Mma Flux 250A 230V 400V Igbt Alu | 3 659 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →