Inwerterowy półautomat spawalniczy IDEAL V-MIG 330 4x4 Digital MMA (V-MIG330MMA)
Zdjęcia 8 |
IDEAL V-MIG 330 4x4 Digital MMA 280 А 10 kW 330 А 11 kW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL V-MIG 330 4x4 Digital MMA
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spawarka Migomat Ideal V-MIG 330 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie - | 4 049 zł |
Spawarka Migomat Ideal V-MIG 330 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie - | 3 799 zł |
Spawarka Migomat Ideal V-MIG 330 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie - | 4 449 zł |
Spawarka Migomat Ideal V-MIG 330 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie - | 3 799 zł |
Spawarka Migomat Ideal V-MIG 330 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie - | 4 349 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje IDEAL V-MIG 330 4x4 Digital MMA
Ceny na IDEAL V-MIG 330 4x4 Digital MMA |
---|---|---|---|---|
IDEAL V-MIG 280 4x4 Digital MMA | od 3 459 zł | 6 oferty | ||
IDEAL V-MIG 330 4x4 Digital MMA | od 3 799 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →