Maska spawalnicza Chameleon ESAB Savage A40
Wideo 12Zdjęcia 5 |
ESAB Savage A40 |
|
Ekran dotykowy panelu sterowania
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ESAB 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ESAB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ESAB Savage A40
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ESAB 0700000490 Savage A40 czarny kask spawalniczy z automatycznym przycie | 635 zł |
Przyłbica Maska Samościemniająca Esab Savage A40 | 506 zł |
Przyłbica spawalnicza automatyczna ESAB Savage A40 | 439 zł |
Przyłbica spawalnicza samościemniająca ESAB Savage A40 (z wymienną baterią | 460 zł |
ESAB PRZYŁBICA SPAWALNICZA SAM. | 543 zł |
Przyłbica spawalnicza samościemniająca ESAB Savage A40 (z wymienną baterią | 460 zł |
ESAB Savage A40 0700000480 | 649 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →