Зварювальна маска-хамелеон ESAB Savage A40
Відео 12Фото 5 |
ESAB Savage A40 |
|
Сенсорний дисплей панелі керування
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ESAB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ESAB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ESAB Savage A40
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ESAB Savage A40 0700000480 | 649 zł |
ESAB PRZYŁBICA SPAWALNICZA SAM. | 543 zł |
Esab przyłbica Savage A40 Black 0700000490 | 441 zł |
Przyłbica spawalnicza automatyczna ESAB Savage A40 | 439 zł |
Przyłbica spawalnicza samościemniająca ESAB Savage A40 (z wymienną baterią | 460 zł |
ESAB 0700000490 Savage A40 czarny kask spawalniczy z automatycznym przycie | 635 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →