Inwerterowy półautomat spawalniczy IDEAL Tecno MIG 330 4x4 Digital MMA (TMIG330V2)
Zdjęcia 6 |
IDEAL Tecno MIG 330 4x4 Digital MMA 280 А 8.3 kW 330 А 10.4 kW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL Tecno MIG 330 4x4 Digital MMA
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 330 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie | 3 729 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 330 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie | 2 949 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 330 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie | 3 329 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 330 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie | 3 629 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 330 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie | 2 949 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje IDEAL Tecno MIG 330 4x4 Digital MMA
Ceny na IDEAL Tecno MIG 330 4x4 Digital MMA |
---|---|---|---|---|
IDEAL Tecno MIG 280 4x4 Digital MMA | od 2 649 zł | 4 oferty | ||
IDEAL Tecno MIG 330 4x4 Digital MMA | od 2 949 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →