Inwerterowy półautomat spawalniczy IDEAL Praktik MIG 211 (PMIG211MMA)
Zdjęcia 9 |
IDEAL Praktik MIG 211 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL Praktik MIG 211
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ideal Praktik MIG 211 MMA MIG/MAG spawarka inwertorowa 200 Amp spawarka 3 | 2 500 zł |
Spawarka Migomat Ideal Praktik MIG 211 MMA II ND - zestaw : Wyposażenie - | 1 099 zł |
Spawarka Migomat Ideal Praktik MIG 211 MMA II ND - zestaw : Wyposażenie - | 1 179 zł |
Spawarka Migomat Ideal Praktik MIG 211 MMA II ND - zestaw : Wyposażenie - | 1 579 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →