Inwerterowy półautomat spawalniczy IDEAL V-MIG 280 4x4 Digital MMA (V-MIG280MMA)
Zdjęcia 10 |
IDEAL V-MIG 280 4x4 Digital MMA 280 А 10 kW 330 А 11 kW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL V-MIG 280 4x4 Digital MMA
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Półautomat Spawalniczy Ideal V-mig 280 4X4 Digital Mma Mig Mag 400V 280A | 3 959 zł |
Spawarka Migomat Ideal V-MIG 280 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie - | 4 236 zł |
Spawarka Migomat Ideal V-MIG 280 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie - | 3 459 zł |
Ideal Półautomat Spawalniczy Inwertorowy V-Mig 280 4*4 Digital Mma BW VMIG | 3 553 zł |
Spawarka Migomat Ideal V-MIG 280 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie - | 4 136 zł |
Spawarka Migomat Ideal V-MIG 280 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie - | 3 459 zł |
Spawarka Migomat Ideal V-MIG 280 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie - | 3 609 zł |
Modyfikacje IDEAL V-MIG 280 4x4 Digital MMA
Ceny na IDEAL V-MIG 280 4x4 Digital MMA |
---|---|---|---|---|
IDEAL V-MIG 280 4x4 Digital MMA | od 3 459 zł | 7 oferty | ||
IDEAL V-MIG 330 4x4 Digital MMA | od 3 799 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →