Зварювальний напівавтомат-інвертор IDEAL Tecno MIG 205 Synergic v2 (TMIG205LCDV2)
Фото 14 |
IDEAL Tecno MIG 205 Synergic v2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IDEAL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IDEAL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IDEAL Tecno MIG 205 Synergic v2
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Spawarka Migomat IDEAL TECNOMIG 205 MIG TIG wózek ZESTAW Inwerotorwa | 2 443 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 205 LCD V2 Synergia Alu Mig Mma Tig 200A | 2 349 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 205 LCD Synergic v2 - zestaw : Wyposażenie | 1 649 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 205 LCD Synergic v2 - zestaw : Wyposażenie | 1 729 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →