Зварювальний напівавтомат-інвертор IDEAL Tecno MIG 201 Synergic (TMIG201MMA)
Фото 8 |
IDEAL Tecno MIG 201 Synergic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IDEAL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IDEAL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IDEAL Tecno MIG 201 Synergic
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Spawarka Migomat Ideal Tecno Mig 201 Synergic Mag Mma Tig Igbt Aluminium | 2 499 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 201 Synergic - zestaw : Wyposażenie - paki | 1 699 zł |
Spawarka Inwertorowa Inwerter Ideal Mig 201 Synergia Mma Tig Igbt 200A 3W1 | 2 299 zł |
Półautomat Spawalniczy Ideal Tecno Mig 201 Synergic Mag Mma Tig 230V 200A | 2 549 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →