Inwerterowy półautomat spawalniczy IDEAL Tecno MIG 201 Synergic (TMIG201MMA)
Zdjęcia 8 |
IDEAL Tecno MIG 201 Synergic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL Tecno MIG 201 Synergic
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Półautomat Spawalniczy Ideal Tecno Mig 201 Synergic Mag Mma Tig 230V 200A | 2 549 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 201 Synergic - zestaw : Wyposażenie - paki | 1 769 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 201 Synergic - zestaw : Wyposażenie - paki | 3 043 zł |
Spawarka Inwertorowa Inwerter Ideal Mig 201 Synergia Mma Tig Igbt 200A 3W1 | 1 699 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecno Mig 201 Synergic Mag Mma Tig Igbt Aluminium | 2 549 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →