Inwerterowy półautomat spawalniczy Magnum MIG 222 Dual Puls Synergia (U MI 222 DP)
Zdjęcia 9 |
Magnum MIG 222 Dual Puls Synergia |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Magnum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Magnum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Magnum MIG 222 Dual Puls Synergia
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PÓŁAUTOMAT SPAWALNICZY MAGNUM MIG 222 DUAL PULS SYNERGIA MMA TIG 200A 230 | 2 884 zł |
Spawarka Migomat Magnum MIG 222 Dual Puls Synergia - zestaw : Wyposażenie | 2 090 zł |
Spawarka Migomat Magnum MIG 222 Dual Puls Synergia - zestaw : Wyposażenie | 2 199 zł |
Spawarka Migomat Magnum MIG 222 Dual Puls Synergia LCD - zestaw : Wyposaże | 2 290 zł |
Spawarka Migomat Magnum MIG 222 Dual Puls Synergia LCD - zestaw : Wyposaże | 2 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →