Falownik spawalniczy Magnum THF 220S AC/DC (U I THF220SAC)
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Magnum THF 220S AC/DC |
|
Funkcja automatycznego ustawiania prądu spawania w zależności od średnicy elektrody.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Magnum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Magnum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Magnum THF 220S AC/DC
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MagnumTHF 220S AC/DC WIG AC/DC PULS HF inwerterowa spawarka 200 A do spawa | 3 200 zł |
Spawarka Magnum TIG THF 220S AC/DC Pulse - zestaw : Wyposażenie - pakiety | 2 490 zł |
Spawarka Magnum TIG THF 220S AC/DC Pulse - zestaw : Wyposażenie - pakiety | 3 119 zł |
Zestaw Magnum THF 220S AC/DC WIG AC/DC PULS HF spawarka inwerterowa 200 A | 5 000 zł |
Spawarka Magnum TIG THF 220S AC/DC Pulse - zestaw : Wyposażenie - pakiety | 2 939 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →