Зварювальний інвертор Magnum THF 220S AC/DC (U I THF220SAC)
Відео 3Фото 8 |
Magnum THF 220S AC/DC |
|
Функція автоматичного встановлення зварювального струму залежно від діаметра електрода.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magnum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magnum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magnum THF 220S AC/DC
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MagnumTHF 220S AC/DC WIG AC/DC PULS HF inwerterowa spawarka 200 A do spawa | 3 200 zł |
Spawarka Magnum TIG THF 220S AC/DC Pulse - zestaw : Wyposażenie - pakiety | 2 490 zł |
Spawarka Magnum TIG THF 220S AC/DC Pulse - zestaw : Wyposażenie - pakiety | 3 119 zł |
Zestaw Magnum THF 220S AC/DC WIG AC/DC PULS HF spawarka inwerterowa 200 A | 5 000 zł |
Spawarka Magnum TIG THF 220S AC/DC Pulse - zestaw : Wyposażenie - pakiety | 2 939 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →