Зварювальний напівавтомат-інвертор Magnum MIG/MMA 201 (U MI 201MMA)
Відео 1Фото 8 |
Magnum MIG/MMA 201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magnum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magnum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magnum MIG/MMA 201
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Magnum MIG 201 MMA MIG/MAG 3 w 1 spawarka inwertorowa 200 A MMA FLUX 230 V | 3 200 zł |
Spawarka Inwertorowa Inwerter Magnum Mig 201 Mma Tig 230V 200A Lutospawani | 1 740 zł |
Spawarka Migomat Magnum MIG 201 MMA - zestaw : Wyposażenie - pakiety - Sta | 1 740 zł |
Spawarka Migomat Magnum MIG 201 MMA - zestaw : Wyposażenie - pakiety - Pak | 1 939 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →