Inwerterowy półautomat spawalniczy Magnum MIG/MMA 201 (U MI 201MMA)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Magnum MIG/MMA 201 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Magnum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Magnum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Magnum MIG/MMA 201
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Magnum MIG 201 MMA MIG/MAG 3 w 1 spawarka inwertorowa 200 A MMA FLUX 230 V | 3 200 zł |
Półautomat Spawalniczy Spawarka Magnum Mig 201 Mma Tig 230V 200A 3W1 Igbt | 2 540 zł |
Spawarka Migomat Magnum MIG 201 MMA - zestaw : Wyposażenie - pakiety - Sta | 1 740 zł |
Spawarka Inwertorowa Inwerter Magnum Mig 201 Mma Tig 230V 200A Lutospawani | 1 740 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →