Inwerterowy półautomat spawalniczy IDEAL Tecno MIG 205 Synergic v2 (TMIG205LCDV2)
Zdjęcia 14 |
IDEAL Tecno MIG 205 Synergic v2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL Tecno MIG 205 Synergic v2
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spawarka Migomat IDEAL TECNOMIG 205 MIG TIG wózek ZESTAW Inwerotorwa | 2 443 zł |
Spawarka Inwertorowa Inwerter Ideal Tecno Mig 205 LCD V2 Synergia 200A 230 | 1 749 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 205 LCD Synergic v2 - zestaw : Wyposażenie | 1 649 zł |
Spawarka Inwerterowa Ideal Tecno Mig 205 LCD Synergia Aluminium Igbt 200A | 2 599 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →