Falownik spawalniczy IDEAL Expert TIG 220 AC/DC Pulse (EXTIG220AC)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
IDEAL Expert TIG 220 AC/DC Pulse |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL Expert TIG 220 AC/DC Pulse
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spawarka Inwertorowa Inwerter Ideal Expert Tig 220 Ac/dc Pulse Mma 200A Al | 4 034 zł |
Spawarka Ideal Expert TIG 220 AC/DC Pulse - zestaw : Wyposażenie - pakiety | 3 739 zł |
Spawarka Ideal Expert TIG 220 AC/DC Pulse - zestaw : Wyposażenie - pakiety | 4 359 zł |
Spawarka Ideal Expert TIG 220 AC/DC Pulse - zestaw : Wyposażenie - pakiety | 4 459 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →