Falownik spawalniczy IDEAL Expert TIG 220 AC/DC Pulse W (EXTIG220AW)
Zdjęcia 7 |
IDEAL Expert TIG 220 AC/DC Pulse W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL Expert TIG 220 AC/DC Pulse W
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spawarka Ideal Expert TIG 220 AC/DC Pulse W LCD - zestaw wodny : Wyposażen | 7 829 zł |
Spawarka Ideal Expert TIG 220 AC/DC Pulse W - zestaw wodny : Wyposażenie - | 7 239 zł |
Spawarka Ideal Expert TIG 220 AC/DC Pulse W - zestaw wodny : Wyposażenie - | 7 723 zł |
Spawarka Ideal Expert TIG 220 AC/DC Pulse W - zestaw wodny : Wyposażenie - | 7 239 zł |
Spawarka Ideal Expert TIG 220 AC/DC Pulse W - zestaw wodny : Wyposażenie - | 7 859 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →