Зварювальний напівавтомат-інвертор IDEAL Praktik MIG 200 (PMIG200V2)
Відео 3Фото 7 |
IDEAL Praktik MIG 200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IDEAL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IDEAL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IDEAL Praktik MIG 200
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw Ideal Praktik MIG 200 MIG/MAG spawarka inwerterowa 200 A spawarka 3 | 3 000 zł |
Spawarka Migomat Ideal Praktik Mig 200 Igbt Mag Mma 200A 230V Lutospawanie | 1 499 zł |
Ideal Półautomat spawalniczy Praktik MIG 200 IGBT 230V | 1 221 zł |
Spawarka Migomat Ideal Praktik MIG 200 ND MMA IGBT - zestaw : Wyposażenie | 899 zł |
Spawarka Migomat Ideal Praktik MIG 200 ND MMA IGBT - zestaw : Wyposażenie | 899 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →