Зварювальний інвертор ESAB Rogue ES 180i Pro (0700500078)
Фото 8 |
ESAB Rogue ES 180i Pro 180 A 6 кВA 5.94 кВт 200 A 6.9 кВA 6.8 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ESAB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ESAB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ESAB Rogue ES 180i Pro
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ESAB Rogue ES 180i Pro | 2 299 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 180i PRO - zestaw : Wyposażenie - pakie | 2 251 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 180i PRO - zestaw : Wyposażenie - pakie | 2 381 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 180i PRO - zestaw : Wyposażenie - pakie | 2 281 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 180i PRO - zestaw : Wyposażenie - pakie | 2 381 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 180i PRO - zestaw : Wyposażenie - pakie | 2 281 zł |
Модификації ESAB Rogue ES 180i Pro
Ціни на ESAB Rogue ES 180i Pro |
---|---|---|---|---|
ESAB Rogue ES 180i Pro | від 2 251 zł | 6 пропозицій | ||
ESAB Rogue ES 200i Pro | від 2 073 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →