Зварювальний інвертор ESAB Rogue ES 200i Pro
Фото 10 |
ESAB Rogue ES 200i Pro 180 A 6 кВA 5.94 кВт 200 A 6.9 кВA 6.8 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ESAB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ESAB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ESAB Rogue ES 200i Pro
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ESAB Rogue ES 200i Pro spawarka łukowa PGJ-DMC5-141 | 2 073 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 200i PRO - zestaw : Wyposażenie - pakie | 2 492 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 200i PRO - zestaw : Wyposażenie - pakie | 2 522 zł |
Esab Rogue ES 200i PRO 200A spawarka falownik ARC elektrody MMA WIG | 2 416 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 200i PRO - zestaw : Wyposażenie - pakie | 2 522 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 200i PRO - zestaw : Wyposażenie - pakie | 2 622 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 200i PRO - zestaw : Wyposażenie - pakie | 2 622 zł |
Модификації ESAB Rogue ES 200i Pro
Ціни на ESAB Rogue ES 200i Pro |
---|---|---|---|---|
ESAB Rogue ES 180i Pro | від 2 251 zł | 6 пропозицій | ||
ESAB Rogue ES 200i Pro | від 2 073 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →